Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

High Sierra Final Sürümü Yayınlandı

'High Sierra' forumunda montezuma tarafından 25 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    High Sierra
    macos_high_sierra_icon_by_hs1987-dbbrk3h.png
    Apple az önce Apple Store üzerinden güncel işletim sistemi olan High Sierra'yı Mac kullanıcılarının paylaşımına sundu.
    High Sierra. ile ilgili şu ana kadar bildiklerimizi sıralarsak;
    • 17.0.0 Darwin Çekirdeği Güncellendi
    • NVMe sürücüsü artık yerleşik olarak destekleniyor.
    • Güncellenmiş Intel, NVIDIA ve AMD grafik sürücüleri.
      • Not 1: NVIDIA Alternatif Grafik Sürücüleri henüz 10.13.0 için güncellenmemiştir. Maxwell veya Pascal tabanlı NVIDIA grafik kartınız varsa, bu kartlar için destek gelene kadar High Sierra'ya geçmeyin.
      • Not 2: Intel 5xx / 6xx grafik kullanıcıları: Lilu.kext ve IntelGraphicsFixup.kext 1.1.7 sürümüne güncellendi. Güncelleme yapmadan önce bu kextleri mutlaka güncelleyin.
      • Not 3: Intel 6xx grafik kullanıcıları: Config.plist/ Boot / Argümanlar altında - gfxfirmware devre dışı komutu ekleyin.
    • Bazı AMD ekran kartları için destek eklendi.
    • Bu güncelleme ile , ses sürücüleriniz sıfırlanacaktır.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    DJ Rush, gokhlayeh, cemka ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. Gün boyu bekledim, yarın işe gidince deneyeceğiz artık. Teşekkürler.

montezuma ve zamirpolen bunu beğendi.
  3. Hadi bakalım indiriyorum forum camiamıza hayırlı uğurlu olsun. :)

APFS dosya sistemi sadece Apple cihazlardaki SSD'ler için uygun diyorlar bu konuda bir diyeceğin var mı @montezuma ?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    zamirpolen bunu beğendi.
  4. Otursun sistem sonra deneyeceğim. Gelişmeleri yakından takibe devam tabi.

LuTeuS ve megaman bunu beğendi.
  5. @montezuma Hazır imajınızı bekliyoruz hocam

6. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    DJ Rush bunu beğendi.
  7. En kısa zamanda.

zamirpolen bunu beğendi.
  8. HDD kullanıyorum, direk güncelleme yapınca sistem sanırım açılmayacak disk formatı yüzünden, şuan için beklemek mi lazım?

9. @Dexter61 2016 iMac var işyerinde, ilk Betaya upgrade ettiğimde normal HDD olduğu için AFPS ye dönüştürmedi diski. HFS+ kullanıyorum hala. Bütün update leri ve GM sürümünü de aldım. Aynen devam.

10. O zaman direk update yapıyorum hocam. Zaten içinde çok önemli bi verim yok ama maksat sistem çökmesin :D

Yükleniyor...
Yükleniyor...