High Sierra için Laptop Tavsiyesi

csknzdmr

APPRENTICE
31 Ocak 2019
20
0
1
32
Merhaba

Konuyu buraya açarak yanlış yaptıysam kusura bakmayın. Önemli bir sorum olacak. Özellikle High Sierra yada Movajeyi rahat kurabileceğim bir laptop önerisi söylüyebilirmisiniz. HDMİ ile 2. bir ekrana rahatca bağlayabileceğim ve sesi tanıtabileceğim bir pc modeli. Yada wifisi çalışan. Yani rahat bir kurulumla bu tarz şeyleri çalıştırbileceğim bir laptop arıyorum. Malesef son model msı ge75 var. Ona kurdum ama 2. ekran gelmiyor ne minidp nede hdmi ile tanıtamadım. Ayrıca videolar donuyor. Macbook almak istemiyorum. Çünkü kullandıgım programlar üstünde config üstünde değişiklik yapabiliyorum.
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,081
4,325
4,351
Başarılı kurulumlar altında bir çok güncel laptoplar var bunları inceleyebilirsin.
Ek olarak Laptop uyumluluğu hakkında kapsamlı bilgi de işine yarayacaktır.
 

csknzdmr

APPRENTICE
31 Ocak 2019
20
0
1
32
Merhaba

Birşey sormak istiyorum. Elimde 2013 Mid MAcbook pro var. Bu sistem clover boot ile config ayarlarını değiştirebilirmiyiz. Yani bu kurdugumuz sistemler sadece windows tabanlı sistemleremi oluyor. Yoksa macbook bilgisayarlarda kurabilirmiyiz.
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,081
4,325
4,351
Clover sadece PC tabanlı sistemlere kurulumda gereklidir. Gerçek bir macOS cihazda bunları kullanırsan cihaza zarar verirsin.
 

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler