Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ High Sierra Kurulum Sonrası gIOScreenLockState 3, hs 0 Sorunu Yaşıyorum

'High Sierra' forumunda serdar3698 tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    İntel İ5 3230M - 8 GB Ram - İntel HD 4000 - Nvidia Geforce 630M - 128GB SSD
    İyi günler kolay gelsin siteniz üzerinden 10.13.3 imajını indirip sorunsuz bir kurulum gerçekleştirdim fakat restart sonrası boot ekranında gIOScreenLockState hatasını aldım ne bilgisayar restart atıyor ne de açılıyor aynı hatayı gösterip duruyor sorunu çözdükleriniz için dsdt dosyalarını istemişsiniz clover menüden çıkardım dosyalarımı atsam bir ilgilenir misiniz birde başka yapabileceğiniz yama veya düzenleme varsa yaparsanız çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. sistemde mac kurulu olsa yapacam dsdt düzenlemeyi ama yok kurdum açılışta hata verdi

4. Hocam high Sierra ekran kartları ile sorun yaşıyor dediğiniz hata ekran kartı alakalı ekran kartından çıkarıp anakarta bağlayın kabloyu bios ayarına gidip grafik seçeneğinden PEG değil CPU yapın düzelecektir

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Sisteminiz masaüstü mü yoksa Notebook mu. Ona uygun imaj indirdiğinizden emin olun.
    Eğer masa üstü ise High Sierra yerine Sierra kurmayı deneyebilirsiniz. @cracker8989 arkadaşımın dediği gibi high Sierra 2. ekran kartı olan sistemlerde bu hatayı veriyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  6. Sistemim notebook sistemi kurdum sorunsız açıldı ses wifi batarya hallettim ama parlaklık ve uyku sorununu çözemedim bios tan deneme yanılma ile bulacam ayrıca parlaklık barı çıkmadı acaba dsdt dosyalarıma parlaklık yamasını ve uyku için yama yapabilir misiniz şuan tek sorunum o çünkü

Yükleniyor...
Yükleniyor...