Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

HP 250 G5 Driver Sorunu

'EL Capitan' forumunda boss tarafından 15 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    i5 6200u 4gb ram hd 520
    Arkadaşlar laptop el capiton kurdum laptop ekranda sıkıntı yok ama monitor de ekranın yanları siyah nasıl düzeltirim. Ethernet kartı RTL8168 İnternetten bulduğum kext kurdum ama otamatik ip olduğu için bağlantı kurulamadı diyor static ip vererek denedim ama bağladı diyor internete girmiyor

Yardımcı olabilecek varmı ethernet çözdüm kext sorun varmış ama ekranı cözemedim ekranın yanlarında siyahlık var

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Denedim olmadı daha önce Sierra kurmuştum sorun yoktu laptop 1368x768 monitör 1920x1080

4. Denediğin Confg / Kernel and KExt Patches bir çok Framebuffer yaması olması lazım. Bunları tek tek aktif ederek denemeler yapabilirsin. Ayrıca System Preferences / Display içinden farklı çözünürlükleri denedin mi?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Dediklerinizi denedim olmadı birde sistem hızlı çalışıyor ama arada bir donuyor kapatıp açmadan düzelmiyor

Donmalar config dosyasındanmış

Arkadaşlar başka fikri olan var mı birde pc uyku modu çalışmıyor

6. Senin sistemine uygun olacak sürüm Sierra yada High Sierra'dır. Bu sürümlere güncelleyip deneyebilirsin.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...