HP 8540p Orijinal DsDt dosyaları Compile edilirken hata veriyor.

laserbird.x

PADAVAN
10 Tem 2017
112
46
71
31
Trabzon
Merhaba arkadaşlar,
HP EliteBook 8540p dizüstü bilgisayarıma uyku sorunu çözmek için DSDT patch yapmak istiyorum.
Cloverde F4 ile acpi dosyalarını aldım. refs.txt dosyasını oluşturup acpi dosyalarını decompile ettim.
Fakat DSDT.aml dosyasını MaciASL ile açıp direk compile ettiğimde hata veriyor. Hiçbir değişiklik yapamama rağmen. Log dosyam linktedir.
B9sNW4YUGVoPkY5YlozLJPEbhQUH4S5K.png

B9sNW4YUGVoPkY5YlozLJPEbhQUH4S5K.png

tosbaha

PADAVAN
MODERATOR
DEVELOPER
11 Mar 2017
140
118
0
47
Yamaları her zaman .dsl dosyalarına yapın. Yoksa decompile etmenin ne faydası var ki? Decompile ederek üzerinde daha rahat çalışılacak dosyaları elde ediyoruz. Bütün yamaları .dsl üzeriden yaptıktan sonra Save As ile .aml olarak kaydediyoruz. Eğer hata alırsanız Patch kısmına gidip RehabMan'ın yamalarından [syn] ile başlayan Parseop_zero error yamalarını deneyin.

• Like
Tepkiler: laserbird.x

laserbird.x

PADAVAN
10 Tem 2017
112
46
71
31
Trabzon
Yamaları her zaman .dsl dosyalarına yapın. Yoksa decompile etmenin ne faydası var ki? Decompile ederek üzerinde daha rahat çalışılacak dosyaları elde ediyoruz. Bütün yamaları .dsl üzeriden yaptıktan sonra Save As ile .aml olarak kaydediyoruz. Eğer hata alırsanız Patch kısmına gidip RehabMan'ın yamalarından [syn] ile başlayan Parseop_zero error yamalarını deneyin.
Merhaba hocam bende dsl dosyaları oluşmadı nedeni ne olabilir ?

tosbaha

PADAVAN
MODERATOR
DEVELOPER
11 Mar 2017
140
118
0
47
DSDT rehberini adım adım takip edin ve hangi komutu yazdığınızda ne sonuç aldığınızı buraya yazın. Yoksa bilmem mümkün değil. Olabilecek sebepler
1. Güncel iasl olmayışı
2. Güncel MaciASL olmayışı
3. Komutları yanlış girmeniz

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler