1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

HP Probook 4540s Kurulum Sorunu

'High Sierra' forumunda Nurkhan0626 tarafından 5 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Selamlar herkese sizin paylastiginiz mac os x high sierra kurulum videosunu izledim su an elimde hp probook 4540s model bi laptop var. Ben bu laptopa kurulum yapmak istiyorum sistem ozelliklerim: i3 2360. 12 gb patriot Ram. intel hd graphics 3000 . Ama sizin dediyiniz gibi kurulum yapmak istiyorum kurulumu yapiyor bittikden sonra yeniden bawlatiyor kendisi bu sefer ilk defasinda usb ile boot etmeliydik bende usb ime boot etdim ama ekranda ep eyi yazilar var ve bir cok seyde failed ve ya error soyluyor kext dosyalarida error veriyor. Benim inyel hd graphics 3000 ekran kartimin sorumu sanirim lutfen yardimci olun.

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Merhaba lutfen bana yardimci olabilir misiniz? Sabahtan beri bu konu üzerinde çalışıyorum ama hala hiç bir şey yapamadım. Ben bilgisayarıma macOS sistemini kuramıyorum. Her defasında bir hata veriyor. Bu seferde appleusbresources mi ne öyle bir şeyler yazdı uzun uzun ve o söyü yazdı. Cümlelerin sonunda da succesful yazıyordu. Ben de sandım ki olacak ama 1 saat bekledim hiç bir şey olmadı. Ancak o sözü yazıyordu. Lütfen yardımcı olun.

#3 Nurkhan0626, 6 Aralık 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Aralık 2018
  4. Hata görseli paylaşmalısın. Ek olarak USB içindeki HD3000 için uyumlu COnfig dosyası ile deneme yap.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Bunu nasil yapmaliyim? Yardimci yardimci olacak bir şey varmı?
    Umarim fotograflari ekleye bilmişimdir. Buraya bakarak hangi sonuca geldiyinizi bana soyleye bilirmisiniz? Ne yapmaliyim?
    IMG_20181205_004846.jpg

#5 Nurkhan0626, 8 Aralık 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Aralık 2018
  6. Config içinden işlemcine uyumlu SMBIOS seçip deneme yap.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...