1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Intel FB-Patcher ile FrameBuffer Grafik Yaması Yapmak

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda montezuma tarafından 17 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhaba, ne zaman generate patch desem FB Patcher / Hackintool çöküyor. Düzeltmenin bir yolu var mıdır acaba?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Uygulamayı tamamen silip tekrar kurup dene. Zira uygulamada bir sorun yok.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. bunu yaptım uhd630 tanıdı fakat hala 30mb

4. Biosta dvmt ayarı varsa bunu 64mb yada 128mb yaparak dene.

1. Açılan ekranda config plist dosyanızı gösterin ve yamaların config dosyanıza eklenmesini sağlayın.
    2. kısmında gelip kaldım config. plist dosyamın nerde kayıtlı olduğunu yada confiğ dosyasına nasıl bulabilir ve ekleyebilirim. '

5. Rehberi dikkatli takip et. 9. adımda anlatılmış.

6. İntel Generation kısmında haswell i göremiyorum ?

7. Intel Generation tıkladığında aılan pencerede diğer seçenekleri görmek için mouse scroll kullan.
    Screenshot 2019-04-10 at 23.41.36.png

ainal bunu beğendi.
  8. Hd4600 I74710MQ kullaniyorum
    HDMI çalıştırmak için uğraşıyorum. Temiz kurulum Mojave 14.4 ve hd4600 config ile hdmi haric (takınca restart yapıyor) çalışıyor fakat denilenleri harfiyen yapmama rağmen 7 MB olarak başlıyor ekran kartı. Önerilen platform idleri denedim devices properties içindeki her şeyi silip denedim sonuç aynı sorun nerde olabilir? HDMI çalıştırmanın başka bir yolu var mı?

9. En kolay yolu bu. Uygulama içindeki bütün uyumlu ID'leri denediğinden, ve bunlara uygun sistem kimliği kullandığından emin ol.

Yükleniyor...
Yükleniyor...