Intel HD Graphics Haswell GT1 için Grafik Hızlandırma Yaması [Sierra - Mojave]

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,962
4,072
4,351
thumb_Intel_Control_Panel.png
Bu Lilu eklentisi ile Intel HD Graphics Haswell GT1 için grafik tanıtmak mümkün. Kextin desteklediği macOS versiyonları:
Sierra 10.12.6
HighSierra 10.13.6
Mojave 10.14 - 10.14.3

Kullanım:
Lilu.kext & HSWGT1Fixup.kext dosyalarını /Volumes/EFI/EFI/CLOVER/kexts/Other/ içine koyun.
Config / Devices Fake ID / IntelGFX altında aşağıdaki ID'lerden birini ekleyerek deneme yapın.
fake deviceid: 0412 or 0a26 、0a2e、0d22、0d26

HSWGT1Fixup.zip

Kaynak:
Intel Haswell GT1 QE/CI Patcher [Sierra - Mojave] - Intel - InsanelyMac Forum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ugacomtr

PADAVAN
9 Şub 2017
168
49
221
36
Konu için teşekkürler. Haswell 4. nesil diye biliyorum. gt olanlar neye göre adlandırıldı acaba?

Promet

APPRENTICE
1 Eki 2018
39
2
0
33
İntelin amd vega grafik birimli işlemcilerinde sürücü ve desteklenme durumu nasıl acaba? (i7-8705G)

Alex1024

APPRENTICE
27 Mar 2019
1
0
0
43
Merhaba, bu konuda yeniyim. Bu yama anasayfada yayınlanan Mojave sürümünde kurulu mudur, yoksa ayrıca kurmam mı gerek? metal desteği görünüyor.
(i5 4460 işlemci HD4600 GPU)

ebubekir

APPRENTICE
16 Mar 2019
20
0
1
45
öncelikle herkese merhabalar.
ben Lenovo z 50-70 i7- 4510u işlemcili laptopuma Mojave 10.14.2 sürümünü sorunsuz bir şekilde tek ssd ye windowsun yanına kurdum.
benim şu anki sıkıntım ekran kartını tanıtamadım. şu anda bazen pencerelere açılırken yavaş açılmalar oluyor. muhtemelen ekran kartımın tanıtılmamasından kaynaklandığını düşünüyorum. ekran kartım intel hd grafichs Family dir diğeri ise Nvidia geforce 840 m dir
sizden ricam en basit ve sorunsuz bir şekilde hangi ekran kartımı nasıl tanıtabilirim.
tanıtma işini bana ekran görüntüsü yada program üzerinden görüntülü bir şekilde tarif ederseniz sevinirim.
verilecek cevaplar için şimdiden teşekkürler ediyorum.

Celeron ve Pentium sürümü.
ustam bu konuda sizinle özellik yardım istiyorum

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,962
4,072
4,351
öncelikle herkese merhabalar.
ben Lenovo z 50-70 i7- 4510u işlemcili laptopuma Mojave 10.14.2 sürümünü sorunsuz bir şekilde tek ssd ye windowsun yanına kurdum.
benim şu anki sıkıntım ekran kartını tanıtamadım. şu anda bazen pencerelere açılırken yavaş açılmalar oluyor. muhtemelen ekran kartımın tanıtılmamasından kaynaklandığını düşünüyorum. ekran kartım intel hd grafichs Family dir diğeri ise Nvidia geforce 840 m dir
sizden ricam en basit ve sorunsuz bir şekilde hangi ekran kartımı nasıl tanıtabilirim.
tanıtma işini bana ekran görüntüsü yada program üzerinden görüntülü bir şekilde tarif ederseniz sevinirim.
verilecek cevaplar için şimdiden teşekkürler ediyorum.

ustam bu konuda sizinle özellik yardım istiyorum
Konu ile alakasız mesaj. Yeni konu açmalısın.

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler