INTEL İ3 8100 - MSİ BAZOOKA H370M SİSTEME EKRAN KARTI ÖNERİSİ

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
Merhaba i3 8100 işlemcim ve msi h370m kasa topladım. Amacım Logic , Ableton gibi müzik prodiksiyon programlarını 16 gb ve ilerde arttıracağım ram ile kullanmaktı.fakat i3 8100'ün native , ekran parlaklığı , uyku uyanma gibi sorunları ile uğraşacak vaktim ve sabrım olmadığı için ekran kartı almaya karar verdim .. 500 tl gibi bir fiyat düşünüyorum önerilerinize açığım teşekkürler.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
17,047
4,088
4,351
500 lira bütçe ile Mojave'de çalışacak bir kart bulmak zor. Zira Mojave ile birlikte Nvidia'nın artık desteği yok ve native desteklenen bazı Nvidia kartlarında metal desteği yok. En azından bulabilirsen GTX 680 almanı öneririm.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
17,047
4,088
4,351
Destek ve bilgi için teşekkürler.
Destek ve bilgi için teşekkürler.
Tabi şunu da yazmak gerekir. Aşağıdaki paylaştığım kurulum paketleri ile eski kartları Mojave ve Catalina üzerinde de çalıştırmak mümkün olabilir. Ancak denemek lazım. Eğer yaparım dersen risk alıp daha düşük modelleri deneyebilirsin.

Son düzenleme:

shaolyn

APPRENTICE
23 May 2018
20
2
21
29
Risk almayı tercih etmek yerine artık osx kullanıp işlerimi yapmak istiyorum..iyi bir iletişim oldu

• Like
Tepkiler: montezuma

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler