IntelGraphicsFixUp 1.2.7 Kext

want to

PADAVAN
DENEYİMLİ ÜYE
10 Nis 2017
108
97
0
21
Denizli/Isparta
İnternette intelfixup kextin güncel sürümünü aramama rahmen bulamadım. Sourceforge'dan silinmiş. Github'dan 1.2.7 Sürümünü xcode ile derledim. İhtiyacı olanlar için indirme linkini aşağıya bırakıyorum.

IntelGraphicsFixUp.zip - Google Drive

Boot Komutları
Add -igfxdbg to enable debug printing (available in DEBUG binaries).
Add -igfxoff to disable IntelGraphicsFixup.
Add -igfxbeta to enable IntelGraphicsFixup on unsupported os versions (10.13 and below are enabled by default).
Add -igfxvesa to boot Intel graphics without hardware acceleration (VESA mode).
Add igfxfw=1 to enable GuC microcode loading in 10.13 or newer.
Add igfxrst=1 to prefer drawing Apple logo at 2nd boot stage instead of framebuffer copying.
Add igfxframe=frame to inject a dedicated framebuffer identifier into IGPU (only for TESTING purposes).
Ayrıca 1.2.7 ile "igfxgl=1" ile metal devre dışı bırakılabiliyor. HD 4000'de denedim sistem açılmadı.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,946
4,067
4,351
Ayrıca 1.2.7 ile "igfxgl=1" ile metal devre dışı bırakılabiliyor. HD 4000'de denedim sistem açılmadı.
Terminalde aşağıdaki komutları kullanarak denedin mi?
Kod:
sudo defaults write /Library/Preferences/com.apple.CoreDisplay useMetal -boolean no
 sudo defaults write /Library/Preferences/com.apple.CoreDisplay useIOP -boolean no

• Like
Tepkiler: want to

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler