Kurulum yaptıgım confıg dosyası ile boot edemiyorum restart atıyor laptop

baris66

APPRENTICE
14 May 2019
3
0
0
23
Lenova thinkpad t540p i7 hd 4600 8gb

hd4600 config dosyası ile kurulum yapıyorum, boot ederken standart confıg dosyası ile boot oluyor sadece sorunsuz.
Yükleme bittiği zaman, usb ler çalışmıyor ses'i voodo ile tanıtıorum ama usb ler bir türlü çalışmıyor 'YARDIM,

baris66

APPRENTICE
14 May 2019
3
0
0
23
team wıewer den bağlanıp bakma ihtimalin varmı abi işin içinden çıkamıyorum ? beni çok mutlu ederin vallahi. usb portlar hackitool dan gözüküyor ama aktif değil 15 küsür usb tanımış sınırı açtığı için mi okumuyor acaba

Son düzenleme:

baris66

APPRENTICE
14 May 2019
3
0
0
23
drivers 64uefi ve kext, config dosyasını değiştirdim ssdt dosyalarını nereye atıcam ? O config dosyasıyla restart atıyor. Şimdi tekrardan mı kurmam gerekiyor?

Moderatörün son düzenlenenleri:

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
16,962
4,072
4,351
drivers 64uefi ve kext, config dosyasını değiştirdim ssdt dosyalarını nereye atıcam ? O config dosyasıyla restart atıyor. Şimdi tekrardan mı kurmam gerekiyor?
O config dosyası ile aldığın hata nedir peki? Sadece oradaki config ile dene. SSDT dosyalarını deneme.