1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Kurulum yaptıgım confıg dosyası ile boot edemiyorum restart atıyor laptop

'Mojave' forumunda baris66 tarafından 17 Mayıs 2019 17:57 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Lenova thinkpad t540p i7 hd 4600 8gb

hd4600 config dosyası ile kurulum yapıyorum, boot ederken standart confıg dosyası ile boot oluyor sadece sorunsuz.
    Yükleme bittiği zaman, usb ler çalışmıyor ses'i voodo ile tanıtıorum ama usb ler bir türlü çalışmıyor 'YARDIM,

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. team wıewer den bağlanıp bakma ihtimalin varmı abi işin içinden çıkamıyorum ? beni çok mutlu ederin vallahi. usb portlar hackitool dan gözüküyor ama aktif değil 15 küsür usb tanımış sınırı açtığı için mi okumuyor acaba

#3 baris66, 17 Mayıs 2019 20:40
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2019 20:48
  4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. drivers 64uefi ve kext, config dosyasını değiştirdim ssdt dosyalarını nereye atıcam ? O config dosyasıyla restart atıyor. Şimdi tekrardan mı kurmam gerekiyor?

#5 baris66, 18 Mayıs 2019 21:20
    Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Mayıs 2019 09:10
  6. O config dosyası ile aldığın hata nedir peki? Sadece oradaki config ile dene. SSDT dosyalarını deneme.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...