1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Laptop eğer adaptör takılı değil ise restart atarak uyanıyor

'High Sierra' forumunda salihchanger tarafından 12 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Arkadaşlar ürün XMG U505 veya P751ZM olarak da biliniyor, desktop işlemcili laptop. Herşey çalışıyor Nvidia 6GB karta kadar. Fakat yalnızca bir sorun var,

Uykuya aldıktan sonra uyanırken eğer adaptör takılı değil ise baştan başlıyor.

Ürün pili iyi 2 saat gidiyor, eğer uykuya alıp işden eve götürüp adaptörü prize takıp laptopa bağladıktan sonra başlatırsanız normal uykudan uyanıyor herşey güzelce devam ediyor.

Bu neden olabilir clover da veya biryerde güç ile alakalı ayar mı yapmam gerekiyor. Kurarken High Sierra Desktop mu Laptop mu kullandım hatırlamıyorum ama çalışmayan hiçbirşeyi yok. Mikrofon, Ses, Fn kısayolları, aklınıza gelebilecek herşey.

Eğer fikri olan olursa deneyebilirim. Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

15.6 inc, i7 4790, GTX 970M, 32 GB RAM, 1 TB SSD, 2TB SSHD. Power adaptörü 230 W

2. Kext Update indir ve Tools içinden Hibernate Fix çalıştırıp Hibernate modun devre dışı bırakılmasını sağlayarak deneme yap.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Teşekkürler Montezuma,

Akşam eve gidince yedek alıp deneyeceğim dediklerinizi.

Tekrar merhabalar Montezuma,

Dediğiniz şekilde işlem yaptım ''done'' dedi, ve restart attım, fakat sonuc hala, adaptor takılı yada değil sorunsuz uykuya geçiyor, fakat adaptor takılı olmadan uyanırsa 5 sn bekledikten sonra bastan yeni power tusuna basmış gibi başlıyor. Adaptör takılı ise sorunsuz uykudan uyanıp işlemleriniz devam ediyor.

Yükleniyor...
Yükleniyor...