Laptop eğer adaptör takılı değil ise restart atarak uyanıyor

salihchanger

APPRENTICE
9 Eki 2018
3
0
0
33
Arkadaşlar ürün XMG U505 veya P751ZM olarak da biliniyor, desktop işlemcili laptop. Herşey çalışıyor Nvidia 6GB karta kadar. Fakat yalnızca bir sorun var,

Uykuya aldıktan sonra uyanırken eğer adaptör takılı değil ise baştan başlıyor.

Ürün pili iyi 2 saat gidiyor, eğer uykuya alıp işden eve götürüp adaptörü prize takıp laptopa bağladıktan sonra başlatırsanız normal uykudan uyanıyor herşey güzelce devam ediyor.

Bu neden olabilir clover da veya biryerde güç ile alakalı ayar mı yapmam gerekiyor. Kurarken High Sierra Desktop mu Laptop mu kullandım hatırlamıyorum ama çalışmayan hiçbirşeyi yok. Mikrofon, Ses, Fn kısayolları, aklınıza gelebilecek herşey.

Eğer fikri olan olursa deneyebilirim. Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

15.6 inc, i7 4790, GTX 970M, 32 GB RAM, 1 TB SSD, 2TB SSHD. Power adaptörü 230 W
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
17,584
4,202
4,351
Kext Update indir ve Tools içinden Hibernate Fix çalıştırıp Hibernate modun devre dışı bırakılmasını sağlayarak deneme yap.
 

salihchanger

APPRENTICE
9 Eki 2018
3
0
0
33
Teşekkürler Montezuma,

Akşam eve gidince yedek alıp deneyeceğim dediklerinizi.

Tekrar merhabalar Montezuma,

Dediğiniz şekilde işlem yaptım ''done'' dedi, ve restart attım, fakat sonuc hala, adaptor takılı yada değil sorunsuz uykuya geçiyor, fakat adaptor takılı olmadan uyanırsa 5 sn bekledikten sonra bastan yeni power tusuna basmış gibi başlıyor. Adaptör takılı ise sorunsuz uykudan uyanıp işlemleriniz devam ediyor.
 

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler