Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ Lenovo Ideapad 520 "System uptime in nanoseconds" Hatası

'High Sierra' forumunda Bora_Yenici tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Foumdaki 10.13.3 imajını indirdim. Fakat kurulum da hata alıyorum.
    İşlemci:İntel Core İ5 6200U
    Ekran kartı:İntel Hd Graphics 520, Nvidia Geforce 940mx
    Ram:8Gb DDR4
    Sandisk SSD 120Gb

2. Aldığınız hatayı, ekran görüntüsünü alarak Hızlıresim vb. siteler üzerinden aldığınız bbcode ile paylaşın.

Ayrıca Daha önce sisteminize hiç kurulum yapmadıysanız. Sierra ile kuruluma başlamanızı tavsiye ederim. High Sierra 2.ekran kartlarında problem çıkartıyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Google drive sıkıntı yapmaz inşallah.
    IMG_0598.JPG

#3 Bora_Yenici, 14 Şubat 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Şubat 2018
  4. 13: "System uptime in nanoseconds" Hatası Alıyorum
    • BIOS ayarlarının doğru olduğundan emin olun.
    • USB 3.0 portu kullanıyorsanız USB 2.0 portu kullanın.
    • USB 3.0 Flash Disk kullanıyorsanız USB 2.0 kullanın.
    • BIOS UEFI ise Legacy olarak deneyin.
    • Clover Boot Menü / Options / Boot ARG içine cpus=1 komutunu ekleyin.
    • EFI / CLOVER / Kexts / Others içinde ki kextleri FakeSMC.kext dışındakilerinin yedeğini aldıktan sonra silip tekrar deneyin.
    • Clover Boot Menü / Options / Graphics/ Inject Intel işaretli yada işaretli olmadan deneyin.
    • Clover Boot Menü / Options / Graphics/ Inject EDID işaretli yada işaretli olmadan deneyin.
    • USB /EFI içindeki Kurulum Sonrası Araçlar / Config dosyaları klasöründen donanımınıza uygun olanını belirleyip yine aynı klasördeki rehbere göre hazırlayıp kullanın.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Ediko bunu beğendi.
  5. Mac os kurdum fakat normal başlatma da yeniden başlıyor.

Restart problemi başladı.

6. Aldığın hatanın görselini paylaşmalısın.

7. Video atsam olur mu? Fotoğraf olarak o anı yakalayamıyorum.

8. Nasıl istiyorsan öyle paylaş.

9. Kullandığın config dosyasını paylaş.

Yükleniyor...
Yükleniyor...