Lenovo z50-70 uyumlu usb wifi dongle

SeRcCaN

APPRENTICE
18 Tem 2018
2
0
0
37
Merhaba arkadaşlar
iAtkos zamanından sonra ilk defa Hackintosh kurmayı denedim ve sizin detaylı rehberleriniz sayesinde başarılı oldum. Lenovo Z50-70'in wifi ve bluetooth hariç bütün donanımları sorunsuz çalışmakta.

Sorun şudurki yine forumda gördüğüm üzere Asus N10 dongle hackintosh sistemlerle genellikle uyumlu sanıyorumki fakat benim laptopumda sorun yaşatır mı? size danışmak istedim. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Yıllarca mac ile çalışmış şu son zamlardan sonra hankintosh'a geri dönmek için testler yapan bir iOS developer'dan saygılarla

baris_karaer

MASTER JEDI
MODERATOR
DENEYİMLİ ÜYE
18 Nis 2017
1,741
669
1,351
sorun yaşayacağını zannetmiyorum. Uyumlu USBDongle alıp kext kurulumunu tamamlarsan, stabil bir şekilde kullanabilirsin

BootLoader
OpenCore 0.8.6
Laptop Modeli
Lenovo Thinkpad L440
Anakart Modeli
Gigabyte P43-ES3G
İşlemci Modeli
Intel® Xeon™ X5450
Grafik Kartı
Zotac GTX650 2GB (GK107)
Ses Kartı Modeli
Realtek ALC888
Ağ Aygıtları
BCM94352Z
Disk ve RAM
8GB DDR2 1066MHz

iDogukan

APPRENTICE
18 Tem 2018
38
9
21
38
Sorun şudurki yine forumda gördüğüm üzere Asus N10 dongle hackintosh sistemlerle genellikle uyumlu sanıyorumki fakat benim laptopumda sorun yaşatır mı? size danışmak istedim. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
Asus n10 satın aldığında kutu içerisinden yükleme CD'si çıkıyor ve Mac için de mevcut, yükleme yapıp yeniden başlatırsan, bendeki gibi hiç bir problem olmadan wi-fi adaptörü sorunsuz tanıtmış ve kullanabilir olacaksın diye düşünüyorum.

Benim de z50 i7 laptopum var ve bugün Sierra kurulumu gerçekleştirdim, Intel wifi desteklemediği için asus n10 aldım vatan'dan 78 ₺ ye ve şu an sorunsuz kullanıyorum.

• Like
Tepkiler: baris_karaer

SeRcCaN

APPRENTICE
18 Tem 2018
2
0
0
37
Evet ben de vatandan alıp hallettim. Dışarıda çalışmam gerektiğinde veya demo yapmam gerektiğinde beni kurtaracak kadar çalışıyor cihaz. Çok teşekkür ederim

iDogukan

APPRENTICE
18 Tem 2018
38
9
21
38
Evet ben de vatandan alıp hallettim. Dışarıda çalışmam gerektiğinde veya demo yapmam gerektiğinde beni kurtaracak kadar çalışıyor cihaz. Çok teşekkür ederim
rica ederim gördüm hemen deneyimi aktarmak istedim, bu arada neden beni kurtaracak kadar diyorsun ki, gayet performanslı şekilde çalışıyor, yan odadan hem iphone uygulamasından hem de macosta tarayıcı üzerinden hız testi yaptım ve aynı değerleri verdi, bir problem mi yaşıyorsun?