mac book air anakart tamiri

pskmustafa

APPRENTICE
7 May 2018
4
0
0
31
mac book air 13.3/ 1,6/ 4/128 flas A1466 modeli var. bilgisayar açılmıyor. anakartta arıza varmış. anakart tamiri için istanbulda nereyi önerirsiniz.

pskmustafa

APPRENTICE
7 May 2018
4
0
0
31
Apple sadece anakart değişimi yapıyor . Ben tamir şansımı kullanmak istiyorum. Bide anakart sorunlu bilgisayar açılmıyor 12.1 hackintosh kurulumu nasıl olacak biraz cahilim bu konuda

baris_karaer

Moderator
18 Nis 2017
1,630
559
0
İstanbul
Apple sadece anakart değişimi yapıyor . Ben tamir şansımı kullanmak istiyorum. Bide anakart sorunlu bilgisayar açılmıyor 12.1 hackintosh kurulumu nasıl olacak biraz cahilim bu konuda
Öncelikle geçmiş olsun. Bu konuda çok kötü bir tecrübeye sahibim. Apple anakart değiştirmek zorunda kalacaktır, İstanbul / Leventteki merdiven altı Apple servislerine ise yaklaşmamanızı öneriyorum
Macbook Pro 15' i7'li cihaza sahip iken, birden kapanmalar yaşıyordum, çalışan cihazdan bahsediyorum. Anakart değişimi önermekten başka çare sunmadılar.

Farklı bilgisayar tamircilerinde ise şansımı denedim fakat; hem zaman, hem para kaybı yaşaşadım. Yetmezmiş gibi sorunum da düzelmedi. Bu sebeple cihazı hurdaya ayırdım.
Apple'ın donanımına müdahale etmek, gerçekten çok zor. Profesyonel ve işin ehli birini bulmanız gerekecek, Tabii ödenecek miktar yeni anakart ücretine yakın rakamlarda olabilir. Türkiye'de alt yapı yetersiz..

Bide anakart sorunlu bilgisayar açılmıyor 12.1 hackintosh kurulumu nasıl olacak biraz cahilim bu konuda
Arkadaş yukarıda, cihazınızın anakart değişimine vereceğiniz parayla, ikinci el, uygun, windows tabanlı bir cihaz alarak ona macOS yükleyebileceğinizden bahsetmiş. Yoksa, Apple cihazlarını kendi kurşunuyla tokatlayamazsınız :)

• Like
Tepkiler: montezuma