1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

mac book air anakart tamiri

'Hackintosh Soru-Cevap' forumunda pskmustafa tarafından 15 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. mac book air 13.3/ 1,6/ 4/128 flas A1466 modeli var. bilgisayar açılmıyor. anakartta arıza varmış. anakart tamiri için istanbulda nereyi önerirsiniz.

2. Apple Store.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    dangerous bunu beğendi.
  3. Yapacağın masrafa hackintosh 12.1" laptop kurulumu yapabilirsin.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Apple sadece anakart değişimi yapıyor . Ben tamir şansımı kullanmak istiyorum. Bide anakart sorunlu bilgisayar açılmıyor 12.1 hackintosh kurulumu nasıl olacak biraz cahilim bu konuda

5. Öncelikle geçmiş olsun. Bu konuda çok kötü bir tecrübeye sahibim. Apple anakart değiştirmek zorunda kalacaktır, İstanbul / Leventteki merdiven altı Apple servislerine ise yaklaşmamanızı öneriyorum
    Macbook Pro 15' i7'li cihaza sahip iken, birden kapanmalar yaşıyordum, çalışan cihazdan bahsediyorum. Anakart değişimi önermekten başka çare sunmadılar.

Farklı bilgisayar tamircilerinde ise şansımı denedim fakat; hem zaman, hem para kaybı yaşaşadım. Yetmezmiş gibi sorunum da düzelmedi. Bu sebeple cihazı hurdaya ayırdım.
    Apple'ın donanımına müdahale etmek, gerçekten çok zor. Profesyonel ve işin ehli birini bulmanız gerekecek, Tabii ödenecek miktar yeni anakart ücretine yakın rakamlarda olabilir. Türkiye'de alt yapı yetersiz..

Arkadaş yukarıda, cihazınızın anakart değişimine vereceğiniz parayla, ikinci el, uygun, windows tabanlı bir cihaz alarak ona macOS yükleyebileceğinizden bahsetmiş. Yoksa, Apple cihazlarını kendi kurşunuyla tokatlayamazsınız :)

montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...