Mac OS uyumlu dizüstü önerisi

Hira

APPRENTICE
24 Ocak 2017
53
9
0
Erzurum
Merhaba arkadaşlar.
Uzun bir müddet Windows ve Linux (Arch, Debian) kullandım, şimdi Mac OS tabanlı bir dizüstü kullanmayı düşünüyorum. Fazla sorun çıkarmayacak bir kaç dizüstü marka ve modeli tavsiye edermisiniz?

Teşekkürler

Hp 15-AY102NT X9Z24EA Core i5 Notebook - Vatan Bilgisayar

LENOVO IDEAPAD 310 CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB RAM-1TB HDD-15.6"-2GB-W10 - Vatan Bilgisayar
Bu iki ürün veya bunların bir altı.http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-310-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-2gb-w10.html

Hira

APPRENTICE
24 Ocak 2017
53
9
0
Erzurum
Konuyu inceledim adı geçen ürünleri ülkemizde bulamadım hocam.

Vazgeçilmez 3 5 programım var. Bunlar GIMP Inkscape Xammp.

Bunların haricinde oyun vb. Zaman çalacak işlerle uğraşmıyorum. Dolayısıyla üst segmentte i7 gibi işlemcilerden ziyade fazla sorun çıkarmayacak 2500 TL ye kadar bir ürün fazlasıyla işimi gireceğine eminim.

Teşekkür ederim.

Özet olarak bu konuda uzman birisi olarak sizden ricam kullanımda sorun yaşamayacağım 2 veya 3 ürün ismi vermeniz.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
17,594
4,204
4,351
Bu rehberde anlattığım gibi ( Hackintosh Laptop Uyumluluğu | osxinfo ) 100% uyumlu bir Laptop yok. Laptop araştırırken bu rehber de bahsettiğim noktalara dikkat edersen 100% olmasa da, sorunsuz OS X deneyimi yaşayacağın bir Laptop bulabilirsin. Elbette bulduğun Laptop modellerini buradan paylaşırsan uyumluluk konusunda sana bilgi verebilirim.
Ancak sana tavsiyem, eğer biraz daha bütçeni artırabilirsen, gerçek bir Mac alman. Zira ikinci el piyasada güncel MacBook Pro modelleri bulmak mümkün.

LuTeuS

PADAVAN
24 Şub 2017
117
68
101
35
İzmir
Bildiğim kadarıyla Asus modelleri daha çok sorunsuz çalışıyor. Cebinize uygun bir cihaz alın. Listede olan ya da olmayan fark etmez benim pc de listede yok hatta uyumsuz deniyordu şuan nvidia ekran kartı kart okuyucu hariç herşey çalışıyor. sabır ve emek gerekiyor çalıştırmak için.

• Like
Tepkiler: Ediko ve Hira

Hira

APPRENTICE
24 Ocak 2017
53
9
0
Erzurum
Bu işlemcilere destek geldi mi ? geldi ise hangi sürücüleri kullanmalıyım nereden başlamalıyım?
Teşekkürler

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler