1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ MacBook Pro 5,1 Kurulum Sorunu

'Eski OSX Sürümleri' forumunda ogulcangoktas60 tarafından 11 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Herkese merhaba. Arkadaşım kendi kullandığı macbook pro 5.1 i bana hediye etti. Fakat cihazda tanımlı icloud şifresini unutmuş. Guest üzerinden giriş yapıyormuş kendisi de. Ben de formatlayı denedim. Cmd+r ile kurtarma moduna girdim, disk izlencesi ile ilk bölüntüyü temizledim. Daha sonra kurulumu başlatmaya çalıştım fakat yine icloud şifresi sordu bana. Ben bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ogulcangoktas60 bunu beğendi.
  3. Diskteki recovery bölümünü dahi sileyim mi. Yani tüm bölümleri sileyim mi? Bir de icloud sorunum da çözülmüş olur mu? Yardımın için çok teşekkür ediyorum.

Sormayı unutmuşum. Flash diske hangi uygulama ile yazdırmalıyım?

4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Windows üzerinden Win32Disk Manager ile iso dosyasını Flash Diske yazdırdım. Disk izlencesi üzerinden sabit diski komple sildim ve yeni bölüm yarattım. Kurulum başarılı bir şekilde gerçekleşti. Her yardıma ihtiyacım olduğunda hızır gibi yetişiyorsun montezuma. Çok teşekkür ediyorum. Seviliyorsun kardeşim :)

Şuan macbook'tan yazıyorum. Hiç bir sorun yok. Bu cihazı Mojave'ye yükseltmenin bir yolu var mı acaba?

6. Mojave uyumlu değil.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ogulcangoktas60 bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...