Araçlar macOS Downloader

peyer9

APPRENTICE
6 Kas 2016
27
0
1
35
tam aradığım şey, elinize sağlık.

birde efi bölümü içinde çalışan sorunsuz güncel clover var. bu uygulama ile indirdiğimiz mac os x dmg dosyasını flash diske restore edip format atabilirmiyiz acaba.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,576
4,437
4,401
tam aradığım şey, elinize sağlık.

birde efi bölümü içinde çalışan sorunsuz güncel clover var. bu uygulama ile indirdiğimiz mac os x dmg dosyasını flash diske restore edip format atabilirmiyiz acaba.
Bunun için aşağıdaki rehberi takip edip imajını oluşturabilirsin.

ilter

APPRENTICE
23 Ara 2017
3
3
21
33
Teşekkür ederim montezuma Hocam, gayet güzel bir araç.

Sormak istediğim bir konu var ; Dataları Apple server ından mı çekiyor acaba ?

Saygılarımla

mr.casus

APPRENTICE
11 Şub 2019
13
0
1
37
merhaba arkadaşlar macOS programı kullanarak Catalina sürüm 10.15 indirdim masaüstüne program olarak attı. ç,ft tıkladığım zaman kurulum penceresi geliyor. işletim sistemin üstüne kurmaya çalıştım izin vermedi. bunu nasıl flash atıp kurabilirim.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,576
4,437
4,401
İndirdiğin dosyayı Applications içine koyup aşağıdaki konuda anlatılan CreateInstall metotu kullanarak imaj oluşturabilirsin.
BÖLÜM 5: OS X Kurulum İmajı Hazırlamak:
Ya da;

mr.casus

APPRENTICE
11 Şub 2019
13
0
1
37
ekteki ekran görüntüsü macbook kurmaya .

Moderatörün son düzenlenenleri:

FSahin

APPRENTICE
3 Tem 2017
70
28
21
29
@montezuma sanırım artık uygulama çalışmıyor. High Sierra'yı seçtiğimde sorunsuz indirme ekranına ulaşabiliyorum ancak diğer sürümleri seçtiğimde mojave ya da catalina gibi seçim yaptığımda direkt olarak uygulamayı kapatıyor. Bir çözümü var mıdır?

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,576
4,437
4,401
@montezuma sanırım artık uygulama çalışmıyor. High Sierra'yı seçtiğimde sorunsuz indirme ekranına ulaşabiliyorum ancak diğer sürümleri seçtiğimde mojave ya da catalina gibi seçim yaptığımda direkt olarak uygulamayı kapatıyor. Bir çözümü var mıdır?
Uygulama yenilendi. Tekrar indirip deneme yap.

• Like
Tepkiler: FSahin