1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı

'High Sierra' forumunda montezuma tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Teşekkürler hocam.

Ali sistem bilgilerin nelerdir ?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. alt kısımda yazanlar

benim pc Optimus oldugundan Nvidia çalışmayacak mış.gtx 1060 3gb çalışmıyor.intel hd 630 çalışıyor

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Telefondan girdiğim için göremiyorum sanırım. Evet o hepimizin acısı nice canavar karrtlarımızı desteklemiyor. Fakat dual boot ile windowsu oyun, Mac’i günlük kullanım yapınca gayet kullanışlı oluyor. Yinede Teşekürler.

ali bunu beğendi.
  4. iyi geceler.intel hd 630 yerleşik ekran kartı ile youtubeden 4k video açıyor.1080p film takılmadan çok iyi çalıyor.bence iyi

emresamna bunu beğendi.
  5. paylaşım ve emekleriniz için çok teşekkürler öncelikle.

cihazımda 500gb ssd var samsung 960 evo ve birde 1 tb hdd var . ssd den 80 gb böldüm paragon disk manager ile ve apple HFS olarak formatladım .

cloover kurulumuna geçiyorum sorunsuz , sonra dil seçip kurulumun yapılıcağı diskleri seçme bölümüne geçtiğimde mac için böldüğüm 80 gb lık HFS bölümünü göremiyorum.

hatta disk izlencelerinden baktığımda SSD ye dair bilgide göremiyorum . sadece hdd görünüyor.

hayırlı pazarlar

6. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu sürüm ile Siri de çalışmaya başladı.

montezuma bunu beğendi.
  7. Paragon ile formatladıktan sonra
    Paragon ile formatladıktan sonra apply a basmayı unutuyor olabilir misiniz ?

8. yok emre apply da yapıyorum. bana sanki ssd mac kurulurken görünmüyor gibi geldi. çünkü hdd den bölüntü yapıp hfs yapınca kurulumda görünüyor ama ben ssd ye kurmak istiyorum.. acaba M2 port olduğundan mı diyicem ama alakasız bişey

9. Bir de Amd imajı çıksaydı iyiydi.

10. Şu config ile dene;

Ekli dosyalar:

Yükleniyor...
Yükleniyor...