1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı

'High Sierra' forumunda montezuma tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. evet o plist ileşimdi gördü ssd yi çok saolun.

birde laptopun fanları max. düzeyde çalışıyor şuan yükleme sırasında . daha önceki laptopumda böyle olmamıştı .

2. Sorunların için konu açmalısın.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Sierra 10.12.6'da temel güncellemeleri durdurdu, sizce High sierra 10.13.4'den sonra kaç temel güncelleme alır.

iyi günler.

4. Bunun için bir şey söylemek zor. Apple gerekli gördükçe High Sierra güncelleme devam edecektir. Ta ki yeni bir macOS sürümü çıkana kadar.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Ben hala sierra kullanıyorum ve şu an birçok program ve dosya mevcut hazır sistemimde bunları kaybetmeden bu sürümü yükleme şansım var mı ?
    Tekrar ekran kartını vs kapatmakla uğraşmak istemiyorum.

6. Bende ssd ye kurulum yapmıştım bölüntüleyip görmüştü şuan hddye bölüntü yapıp kurdum sorun olmamıştı eğer sisteminde hdd varsa onda bir dene ama ssd olmasından kaynaklanacak bir sorun olacağını düşünmüyorum fakat şöyle bir durum da olabilir ismini tam hatırlamıyorum ama sata ile ilgili bir kext vardı sata girişleri tanıması için onu clover/kext/other içine atıp deneye bilirsin. Yanlış anlama belki bunları düşünmüşsünüzdür sadece yardımcı olmak istiyorum.

Edit: sorunu çözmüşsün sonradan gördüm.

7. İyi akşamlar arkadaşlar, kurulum sırasında burada kalıyorum alttaki kısmı hiçbir şekilde seçemiyorum.

8. Öncelikle; sorunun için yeni bir konu açmalısın
    ek olarak; Resimler görünmüyor, Kolay ve Hızlı Resim Yüklemenin Tek Adresi kullanarak foruma upload edebilirsin

sabankaradeniz bunu beğendi.
  9. Teşekkür ederim, konu uygun yere açıldı.

10. Üstad ben kurdum mac os from dede yi seçiyorum sonra apple simgesi geliyor tekrar windows başlatılıyor sorun ne olabilir acaba

Yükleniyor...
Yükleniyor...