1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı

'High Sierra' forumunda montezuma tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Sistemime youtubedaki videonuzdaki adımları izleyerek kurulumu yaptım.Yükleme birince tekrardan boot menüye girip usb yi seçiyorum fakat apple logosu geliyor altta yükleme kısmı geliyor ama hiç ilerleme olmuyoor.20 dk bekledim değişen yok çözümü varmıdır.(NOT:Config dosyasını sistemime uygun olanla değiştirip kurulumu yapmıştım.)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Sistem bilgilerini ve -v komutu ile başlatıp hata görselini paylaş.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. merhaba bu yazılımı core 2 E6400 İŞLEMCİ 4 GB RAM NVIDIA 7200GS Donanımlı bir bilgisayara kurmamız mümkün olabilirmi? yoksa farklı işletim sistemlerinemi bakmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

4. -v komutu ile nasıl başlatacağım bilmiyorum.

5. arkadaşlar merhaba indirmek istiyorum ama hata veriyor Google drive dan yeterli indirme doldu gibi mesajlar veriyor..başka nasıl indirmem gerek bunu?

batuhanbilge bunu beğendi.
  6. Clover Boot Menü iken boşluk tuşuna basıp verbose mode seçip sistemi başlat.
    Bu konudaki
    "Google da indirme limiti dolduğu için İndirme yapamayanlar şu yöntemi deneyebilir" kısmındaki işlemi yap.
    macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

7. Link download HS_10136_LT.raw is dead. Please update again. :) Thank you very much.

#317 TuanPi, 16 Mayıs 2019 18:32
    Moderatör tarafından düzenlendi: 17 Mayıs 2019 07:09
  8. Google da indirme limiti dolduğu için İndirme yapamayanlar şu yöntemi deneyebilir:
    1. Gmail hesabınıza giriş yapın,
    2. Linki açın ve sağ üstte yer alan Drive ikonuna tıklayarak linki kendi gmail hesabınız içerisindeki drive a kaydedin,
    3. Kendi Drive ekranınızı açın, eklediğiniz linki bulun ve sağ tıklayıp "Kopya Oluştur" a tıklayın,
    4. Oluşan yeni kopya ya sağ tıklayın ve indirme işlemini başlatın

9. Merhabalar, ben desktop iso dosyasını indiremiyorum. Link'e tıkladığım zaman şu uyarıyı alıyorum;

" Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz. Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun. "

24 saat olmasına rağmen hala aynı.

10. Bir üstteki mesajı okursan çözüm paylaşılmış.

Yükleniyor...
Yükleniyor...