1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı

'High Sierra' forumunda montezuma tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Sorununu, sistem özelliklerinle beraber yeni konu açarak belirtmelisin. Kurulumda hangi adımları uyguladın ve ne şekilde kurulum yaptıysan, detay belirt ki, yardım edilebilme potansiyeli daha yüksek olsun

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Teşekkürler ,nihayet bu sürümle kurulumu gerçekleştirebildim. Sadece AMIBIOS kısımında config de ram düzenlemesi yaptım slot olmak birtane ekleyip ram boyutumu yazdım ve kurulum gerçekleşti. Intel 3165 wifi, synaptics touchpad ve Conexant Sound çalışmıyor onun haricindeki tüm donanımlar çalıştı. Bu üç donanım için ne yapabilirim özellikle touchpad ve sound çok önemli benim için, touchpad mouse gibi çalışsada yeter, yardım lütfen Cihazım Lenovo V330 i5 8250u 128ssd+1tb Sata 4+4 der4 ram , intel uhd620 ve ati radeon 530.

3. Sorunun ile ilgili yeni bir konu başlığı açabilirsen, destek alabilirsin

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  4. Önceden 10.13.3 olarak yüklemiştim birkaç sorun vardı o yüzden deneyeyim dedim fakat ilk kurulum ekranı gelmeden önce, kurduktan sonra açılırken ve kapanırken hep yazı geliyor ekrana. Bu normal mi nedeni nedir?

5. Clover ekranında “space” tuşuna basarak açılan menüde vebrose tikini kaldırıp o şekilde boot et gidecektir.

6. Kurulum yaparken yükleme ekranında Yazılar devam ederken yuvarlak bir simge çıkıyor ekranın ortasında. Text dosyalarını sildim tekrar ykledim. Apple logosu geldi dili seçtim tekrar başlattım kurduğum diskte ama yine windowsta başlıyor sorun ne acaba

Sistem özelliklerini nerede bulacağım tam olarak?

#36 Mahn33, 10 Nisan 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Nisan 2018
  7. Yükledikten sonra kernel değişimi yapsak amd de çalışmaz mı bu?

8. Çalışır. Ancak kurulum öncesi imajda yapmalısın kernel değişikliğini aksi takdirde kurulum yapamazsın.

9. Merhaba, paylaşımlarınız çok güzel. Bende bilgisayarıma kuracağım on board grafik kartım gtx 1060 3gb intel bir kart yok laptopta, herhangi bir problem yaşarmıyım bu konuda ? Bir de paylaşımlar için ellerinize sağlık fakat konu bütünlüğü yok gibi youtubedaki videoyu izleyerek kurulum yapacaktım fakat orada farklı dosyalar üzerinden işlem yapılıyor burada farklı bir dosya var. Yeni bir resimli anlatım hazırlayacak mısınız ? Eski içerikteki linkler de kırık olduğu için onları indirip onlar üzerinde işlem de yapamıyoruz. Tek diskte Windows'un yanına kurmak için yazıyorum.

Edit:

Şu an buldum başka bir video varmış kurulum için, arayanlar için:

#39 mayuce, 10 Nisan 2018
    Son düzenleme: 10 Nisan 2018
  10. Bu rehberi takip etmelisin. Paylaştığın video rehber eski imaja ait ve kurulum yöntemi değişti.

mayuce bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...