1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı

'High Sierra' forumunda montezuma tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Teşekkürler hocam, peki config.plist dosyalarından hangisini kullanacağım yerleşik bir gpu yok laptopta. Yalnızca GTX 1060 var.

2. Bu sorular için konu açmalısın. Bu konu kurulum sorunları yada donanım uyumluluğu hakkında değil.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Amd Ryzen işlemciler için ilerleyen zamanlarda bir güncelleme olur mu hocam? Teşekkür ederim.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Arkadaşlar bir konuda danışmak istiyorum. Bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum.Sistem özelliklerini aşağıda yazdım şöyle bir sıkıntım var bios ayarlarımda;

-EHCI Hand-off / xHCI Hand-off: Enable
    -xHCI Mode: Smart Auto
    Bu seçenekler yok değiştirme gibi bir olasılık yok her yere baktım ama bir sonuç elde edemedim.

Sistem:
    H170 Pro Gaming
    Intel Core i7 7700K
    Asus Strix GTX 1070
    32 GB RAM

5. Sistem özelliklerinizi içeren yeni bir konu açmalısınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Arkdaşlar bir konuda danışmak istiyorum. Bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum.
    İşletim Sistemi: Windows 10 Pro
    Sistem Türü :x64
    İşlemci : Intel(R) Core (TM) i7-7700K CPU @ 4.20GHz, 4201Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci
    Bios Sürümü/Tarihi : American Megatrends Inc.3606 - 22.02.2018
    SMBIOS Sürümü : 3.0
    Bios Modu : UEFI
    Ekran Kartı : NVDIA Geforce GTX 1070

Tek sorun bende bios ayarlarımda;

EHCI Hand-off / xHCI Hand-off: Enable
    xHCI Mode: Smart Auto
    bu seçenekler yok

7. Merhaba. Kuruluma geçemeden ekranda yasak işareti ve belli olmayan yazılar çıkıyor. Bir arkadaş bunu ekran kartına uyumlu config dosyasını usb belleğe atarak çözmüş. Ben ne dediğini anlamadım. Baya bi yabancayım konuya yardım edebilir misiniz ?

8. Flasha yazıdırdığın imajın içinde confing dosyaları adında bir klasör var onun içinde sistemine uygun olan dosyayı bulup koyala(örneğin: confing_4600) hangisi uygun ise sistemine kopyalayıp yine flash bellek içinde clover içine at bu konumda ismi sadece confing olan dosyayı silip kendi sistemine uygun olan confıng dosyasının adını sadece confing olacak şekilde düzenle kurulumu tekrar gerçekleştir.

9. Hocam çok teşekkür ederim. Yaklaşık 15 dakikadır Elma logosu ve ilerleme çubuğuna bakıyorum ve hiçbir tepki yok bu normal mi yoksa kapatayım mı ?

10. Hayır normal değil sistemi verbose mode -v ile başlatıp nerde donduğuna veya hata verdiğine bakmalısın yardım alabilmek için sistem bilgilerini içeren konu açmalısın

Yükleniyor...
Yükleniyor...