macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı

emrecan14

APPRENTICE
20 May 2019
1
0
0
21
Selamun Aleyküm hocam drive linki aktif değil yeni link bağlarmısınız veyada düzeltirmisiniz?

TuanPi

APPRENTICE
16 May 2019
2
0
0
25
Google da indirme limiti dolduğu için İndirme yapamayanlar şu yöntemi deneyebilir:
  1. Gmail hesabınıza giriş yapın,
  2. Linki açın ve sağ üstte yer alan Drive ikonuna tıklayarak linki kendi gmail hesabınız içerisindeki drive a kaydedin,
  3. Kendi Drive ekranınızı açın, eklediğiniz linki bulun ve sağ tıklayıp "Kopya Oluştur" a tıklayın,
  4. Oluşan yeni kopya ya sağ tıklayın ve indirme işlemini başlatın
Çok teşekkür ederim :):winkytongue:

B1au

APPRENTICE
31 May 2019
7
0
0
15
Ieptop için oIan dosyayı kuruIum öncesi ve sonrasını ayırabiIirmisiniz bide bene 4 gb geIince indirmeyi durduruyor?

mathematist

APPRENTICE
6 Haz 2019
8
0
0
25
İlk mesajda çözümü var.
Hocam merhaba,
Sizin youtube’daki high sierra kurulun videonuzu takip ederek kurulum yapmak istedim. Videoda siz, benim ekran kartımı desteklediği için nvidia disable inaktif ediyorum diyosunuz ve options kısmından injecti aktif ediyosunuz.
Benim ekran kartım nvidia 940mx. Benimki driversız olmuyor anladığım kadarıyla. Bu koşullarda kurulum sürecinde hangi ayarları seçmeliyim? Sizin yaptığınız gibi kurulum yaptım dün, mac masaüstüne de ulaştım ama, kasmalar donmalar oluyor görüntüde stabil bir masaüstü oluşmadı yani. Kurulum anında nvidia diasble ın altında nvidia driver gibi bir şeçenek de var onu mu aktif etmeliydim kurulumu yaparken?
Yardımcı olabilrseniz müteşekkir olacağım.

İlk mesajda çözümü var.
High sierra kurulumunundan sonra 10.13.6 ya uygun nvidia driveri kurabilmek için, high sierrauı kurduğumuz kurulum anında seçmemiz gereken ayarlar nelerdir?

montezuma

Administrator
Yönetici
Admin
DENEYİMLİ ÜYE
19 Eki 2016
16,460
3,945
4,351
İmajı indiremiyorum. Çok fazla indirilmiş diyor?
Google da indirme limiti dolduğu için İndirme yapamayanlar şu yöntemi deneyebilir:
  1. Gmail hesabınıza giriş yapın,
  2. Linki açın ve sağ üstte yer alan Drive ikonuna tıklayarak linki kendi gmail hesabınız içerisindeki drive a kaydedin,
  3. Kendi Drive ekranınızı açın, eklediğiniz linki bulun ve sağ tıklayıp "Kopya Oluştur" a tıklayın,
  4. Oluşan yeni kopya ya sağ tıklayın ve indirme işlemini başlatın
Not: Yöntemin çalışması için google drive'rinda yeterli alan olması gerekmekte. Ek olarak aşağıdaki videodaki yöntemi de bir deneyebilirsin.