ÇÖZÜLDÜ macOS High Sierra 10.13.6 M2SSD Sorunu (970 evo plus)

omerAtesh

APPRENTICE
19 Ocak 2021
4
0
1
Selam herkese iyi akşamlar bilgisayarın özellikleri şu şekilde
1070 ti ekran kartı
Z170A MSI Ana kart
i5 6600
16GB RAM
Kuruluş ekranında Samsung 970 evo plus model ssdiyi görmüyor ssd sağlam çalışıyor sadece kurulumu yaptığım usb var device kısmında terminalden filan bir şeyler yapıp onu tanıtamazmıyım ?
@montezuma nasıl bir çözüm önerirsiniz elimde başka ssd yok bir tane 64 gb flaş var external gözüküyor herşey hiç disk yok gibi ?

Son düzenleme:
W

wtc

Guest
Selam herkese iyi akşamlar bilgisayarın özellikleri şu şekilde
1070 ti ekran kartı
Z170A MSI Ana kart
i5 6600
16GB RAM
Kuruluş ekranında Samsung 970 evo plus model ssdiyi görmüyor ssd sağlam çalışıyor sadece kurulumu yaptığım usb var device kısmında terminalden filan bir şeyler yapıp onu tanıtamazmıyım ?
@montezuma nasıl bir çözüm önerirsiniz elimde başka ssd yok bir tane 64 gb flaş var external gözüküyor herşey hiç disk yok gibi ?
Diski formatladınmı. Terminal ı açıp diskutil list yazarmısın Ekran resmini atarmışsın

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,790
7,584
4,401
Config dosyanı paylaş.

BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

omerAtesh

APPRENTICE
19 Ocak 2021
4
0
1
@montezuma bu şekilde elimdeki usblerin birine mac kurdum sorunsuz kurdu usb üzerinde ondaki düzeni imaj alıp ssdye kurmaya çalışmak mantıklı olurmu kalıntı kalır mı ?

Ekli dosyalar

omerAtesh

APPRENTICE
19 Ocak 2021
4
0
1
config editleyerek sorunu çözdüm ama performans sorunu var gibi bu sefer windowsla kıyaslanamayacak kadar kötü performans

W

wtc

Guest
config editleyerek sorunu çözdüm ama performans sorunu var gibi bu sefer windowsla kıyaslanamayacak kadar kötü performans
Hocam nvme fix diye bir kext var o hızı düzeltiyor
Hocam nvme fix diye bir kext var o hızı düzeltiyor Release 1.0.5 · acidanthera/NVMeFix nasıl kuracağınız yazıyor ana sayfasında