1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.2 Güncellemesi Yayınlandı

'Mojave' forumunda Ediko tarafından 7 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Anladım çok teşekkür ederim

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Görkem Koç bunu beğendi.
  2. her güncelleme sonrası binbir vukuat....

yazılım güncellemede bende 10.14.2 yi görmedi sisteminiz güncel dedi.
    tabi ben kaşındım yine betik ile combo update yaptım. sorunsuz güncellendi.
    sonra safari çalışmadı bunun içinde

sudo update_dyld_shared_cache -force

kodlarını denedim ama hüsran düzelme yok...

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ColorTR bunu beğendi.
  3. Kext uygulamasıyla disk izinlerini ve cache verilerini sıfırlayıp dene.

Hfs+ olarak biçimlendirilmiş sistemlere (mojave olan) güncelleme gelmiyor.

4. Cevap için teşekkürler, işe yaramadı maalesef. Develeoper bölümünden safariyi indirdim ama HighSierra için gerçerli olduğundan . Mojaveye yükleme yapamadım.

Başka ne deneyebiliriz acaba?

5. Bende betik ile güncelleme yaptım hem masaüstü hackintosha hemde orjinal macbook pro'ya lakin restart attıktan sonraki kodu çalıştırmama rağmen ne safari ne de store açılmıyor ikisinde de. başka sorun olmamasına rağmen -s komutu ile başlatıp diğer kodlarıda uyguladım ama sonuç aynı işe yaramadı.

6. Sistemi 2, 3 defa üst üste yeniden başlatıp deneyin.

7. Denemiştim sonuç değişmedi

8. hd 6570 ekran kartına destek geldi mi acaba? yada tanıtmanın bir yolu mevcut mudur?

9. AMD 7000 öncesi artık destek yok.

10. Sitede bulunan @montezuma hocamın mojave imajını APFS olarak sıfırdan kurup AppStore üzerinden başarılı bir şekilde güncelledim.

Yükleniyor...
Yükleniyor...