1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.2 Güncellemesi Yayınlandı

'Mojave' forumunda Ediko tarafından 7 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Gerçek mac cihazlar için sonuç aynı olmayabilir. Gerçek Mac'lerde Apple Store üzerinden güncelleme yapmalısın.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Normal şekilde güncelleme gelmediği için combo ile yapmıştım onu da hocam. Cevaplar için teşekkürler emeğiniz çok büyük gerçekten sanırım adblock kullanmadığım tek site burası olabilir arada reklamlara bile tıklıyorum :)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  3. Q-0G3cTGcsfovX1W1yFpYTwohfkguAd1.png

update tamamdır...

4. ben daha mojave yükleyemedim çünkü hangi kext kullanırsam kullanayım klavye çalışmıyor, HP 9470m kullanıyorum. Sierra kurulu sistemi mojave yükseltme şansım var mı.?

5. sağladığınız güncelleme betiğini kullanarak hata almadan güncellemeyi yaptım. Fakat şimdi de önceden çalışmakta olan usb portları çalışmıyor. usb üzerinden güç aktarılıyor, mouse çalışıyor fakat usb belleğim çalışmıyor.

Mavisakal_tr bunu beğendi.
  6. USB Port limit patch 10.14.1 18B45d (credits Ricky)
    Name: com.apple.driver.usb.AppleUSBXHCI
    Find: 83 FB 0F 0F 83 8F 04 00 00
    Replace: 83 FB 0F 90 90 90 90 90 90

config.plist'e bunu ekle usb leriniz çalışır

Ediko bunu beğendi.
  7. config.plist dosyasında sağladığız değerleri kernel&kext patches altına ekledim fakat olmadı. Sanırım farklı bir şekilde eklemem gerekiyor. Biraz daha detaylandırır mısınız?

8. USB Port limit patch mojeva 10.14.2 update'de çalışıyor ayrıca USB-Inject-All.kext versiyonunu güncelle

9. Dell 7567 güncellemeyi denedim indiriyor kuruyor ama sürüm aynı görünüyor sorun ne olabilir @montezuma

10. Sen Apple Store üzerinden mi güncellemeye çalışıyorsun? Eğer öyle ise ve sistem Windows yanında ayrılmış bölüntüye kurulduysa MBR formatlı diske güncellemeyi bu şekilde yapman zor.

Yükleniyor...
Yükleniyor...