1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.3 Ek Güncellemesi Yayınlandı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 8 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Birşey soracağım Benim apfs disk biçimim var tabi sorunsuz bir kurulumda yaptım herşey mükemmel çalışıyor. Fakat ben apple storeden güncelleştirmeyi görüp yükle dediğimde güncelleştirme için baştan başlatın diyor ve ardından yaptıgımda güncelliyor gibi görünsede aslında güncellemiyor ve yine aynı senaryo devam ediyor. O yüzden ben halen 10.14.2 kullanıyorum.

Acaba bune ne neden olabilir ? betik ten güncelleme yapılır onda sıkıntı yok ama neden ben o güncellemeyi tam yükleyemiyorum diye kafama takıldı.

Bu konuda bilgisi yada fikir sahibi olan varsa yorum atabilirmi ?

2. Windows yanına kurulum yaptıysan bu sorun olabilir. Ek olarak Apple Store güncellemede ilk restarttan sonra Clover Boot menü'den Install MacOS.. ile sistemin boot ettiğinden emin ol. Aksi takdirde sistem yine normal boot eder ve güncelleme tamamlanmaz.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. GTX 970 desteği sanırım halen gelmedi mojave sürümüne :) Web driver gelseydi de artık geçseydik yeni sürüme :)

4. Windows yanina kurmadim mbr degil yani. Apfs disk ilk macos kurdum uefi sonra yanina windows kurdum sonra clover boot yaptim. Yani disk mbr vs degil. Apfs sonrada cevirme apfs de degil hep apfs idi. Yani betik ile yapabiliyorum ama aklima takilan neden app soterede bana verdigi guncelleme yuklenmiyor merak ettim

5. Güncellemeyi yüklüyor, aynı şeyi ilk yüklemede bende yaşadım. Sadece güncellemeyi yükle dedikten sonra yeniden başlatma istediği zaman açılışta Clover Boot menü'den Install MacOS.. ile sistemin boot etmen gerekiyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ozmen_celik bunu beğendi.
  6. Teşekkür ederim sayende oldu. Bende o ne işe yarıyordur diye düşünüyordum hatta acaba recover a benzer birşeymi diye bile düşünüyordum. Sayende oldu teşekkür ederim

7. Sen yazılanları okumuyorsun ya da okuyorsan da dikkat etmediğin açık. Bak sorduğun soruya zaten yanıt verilmiş.
    Neyse,@Özkan tekrar belirtmiş sonunda.

Yükleniyor...
Yükleniyor...