1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.3 Güncellemesi Yayınlandı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 23 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Her şeyden önce Montezuma hocam konunun yeri değil farkındayım fakat daha önce araştırdığım tüm ASUS K555UB(XO092T) konularında Mavisakal_tr hocamın gönderilerini görüyorum ve config olsun, clover olsun bir sürü şey paylaşılmış. İndirmeye çalıştığımda ise link kırık hatası alıyorum. Forumda özel mesaj bölümünü bulamadım. Ricam Mavisakal_tr hocam, K555UB serisi bilgisayar için paylaştığınız dosyalar hala elinizin altındaysa benimle paylaşabilirseniz çok çok memnun kalırım. Aylardır Hackintosh kullanıcısıyım, iyi kötü idare ediyoruz fakat Touchpad, batarya göstergesi ve ekran parlaklığı gibi yamaları bir türlü aşamadım. Mavisakal_tr hocam yanıtladıktan sonra mesajı silebilirsen sevinirim Montezuma hocam, Saygılarımla. (Güncellemeyi de deneyeceğim birazdan)

Bu konu altından da yazışabiliriz Mavisakal_tr hocam: Asus K555UB-XO092T | Mojave 10.14 | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Apple Store üzerinden güncelleme yaptım. Sorunsuz tamamlandı.

fe8ae0ceb6f6d88f23c7cbc51fde1bae.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  3. Combo update ler yayınlanan ilk sürüm için (10.14.0) yapıldığından, bir önceki sürümle sorun yaşatabiliyor.

10.14.2 den geçiş yapacaklar için sadece bu güncelleme dosyasını kullanmanları yeterli;

Download macOS Mojave 10.14.3 Update

4. 10.14 den sonra, güncellemeleri sadece AFPS sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Tavsiyem Carbon Copy Cloner gibi bir uygulama ile sistemin yedeğini alıp, AFPS olarak formatladıktan sonra sistemi tekrar yüklemeniz. Ancak o zaman güncellemenize izin verebilir.

Apple AFPS konusunda ısrarcı davranacak gibi ancak 10.14.3 ile birlikte. kullandığım sistemlerde boot süreleri HFS+ ile aynı ve sorunsuz çalışıyor.

Yani artık sistemi HFS+ olarak bırakmanın tek mantığı, SSD üzerine kurulu olmayan bir sisteme sahip olmak gibi.

5. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  6. çalıştırıp ekranı yükleyebilme şansın var mı bakalım

7. Adata su650 120gb kullanıyorum AFPS olarak yüklediğimde performans farkı olur mu birde sitede bulunan imaj ile AFPS kurulum yapa bilir miyim.

8. ben betikle yükledim otomatik olarak AFPS ye çevirdi güncelleme yaparken ve benim sistemde sorunsuz gerçekleşti

bende de samsung ssd hd var

Yükleniyor...
Yükleniyor...