1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.3 Güncellemesi Yayınlandı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 23 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 10.14.3 den önce performans farkı sadece boot kısmında vardı. Ancak şimdi neredeyse aynı hızdalar.

Kullandığım iki sistemde AFPS üzerinden sorunsuz çalışıyor.

Betik ile güncelleme genelde Mojave öncesi bir sistemden geçerken kullanılıyor. Ancak her seferinde sorun yaşamamak için şimdilik en iyi yöntem AFPS kullanmak.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Mojave 10.14.3 Güncelleştirmesinde Usb 3.0-3.1 için Clover Config.plist
    • Name*: com.apple.driver.usb.AppleUSBXHCI
    • Find* [HEX]: 83FB0F0F 838F0400 00
    • Replace* [HEX]: 83FB0F90 90909090 90
    • Comment: USB 10.14.3+ by PMHeart
    • MatchOS: 10.14.3

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Ediko, montezuma ve lapseart bunu beğendi.
  3. Otomatik güncelleme vukuatsız olarak tamamlanmıştır.

4. APFS mi yoksa HFS mi formatlı diskiniz?

5. Mojave sürümünde, kendi içinde güncelleme yapmak için diskinizin mutlaka APFS formatlı olması gerekiyor.

Ediko ve montezuma bunu beğendi.
  6. Birincisi benim APFS formatlıydı ve güncelleme gösteriyordu. İndir / yükle diyorum ama yükleme yapmış gibi gösteriyordu. Ancak baştan başlatınca yine güncelleme var diyordu. Bende betik güncellemeyi kurdum combo ve standart. Ama şu anda sistem çok yavaş çalışmakta.
    Format dışında önerisi olan var mı? Çünkü temiz kurulumdan sonra güncelleyince böyle oldu.

#26 ozmen_celik, 2 Mart 2019
    Moderatör tarafından düzenlendi: 3 Mart 2019
Yükleniyor...
Yükleniyor...