1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Hata alırsın. Bunun için bir güncelleme betiği paylaşacağım.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. heycanla bekliyorum

3. İşte beklediğim imaj :winkytongue::winkytongue::winkytongue:.

Yalnız hocam resimde Mojave yerine "Majove" diyor :)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #13 OsmanKovan123, 26 Eylül 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Eylül 2018
    iCan bunu beğendi.
  4. Düzelttim. ;)

OsmanKovan123 bunu beğendi.
  5. HFS+ diske kurabiliyor muyuz?

6. Evet.

xxxcom bunu beğendi.
  7. Hocam kurulumu sorunsuz devam ettirirken bitmeye yakın kurulum tamamlanamadı hatası aldım, sorun imajdan kaynaklanıyor olabilir mi?
    i5 5200u - hd 5500

8. Elinize, emeğinize sağlık. Hemen indrip deneyelim. Çok sağol.

9. nasıl bir kralsın hocam sen.

baris_karaer bunu beğendi.
  10. İmaj ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Kurulum imajını tekrar yazdırıp dene. Ek olarak sana uygun config dosyasını kullan.

Yükleniyor...
Yükleniyor...