1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. İ5 5200u ve hd 5500 lü Dell 5548 imde kurulumu tamamladım o konuda bir sıkıntı yok.

Yalnız boot edemedim sistemi. Apfs olarak kurulum yaptım tam boot olacağı sırada attempting system restart yazıp yeniden başlatıyor bende de.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Bizim imaj ile HFS olarak kurulum yapabilirsin. APFS gerek yok. ;)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. USB diskime daha önce high sierra imajını yazdırmıştım o imaji usb den nasıl silebilirim ? Win32disk manager usb i 2 tane olarak görüyor

4. Teşekkürler son 30 dakika kaldı download bitmesine inşallah becericem.

5. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Bora bunu beğendi.
  6. Montezuma bey Mojave kurulum videosu hazırlamayı düşünüyor musunuz ? En azından benim gibi yüklemede sorun yaşayanlar için rehber görevi görür.

7. Mojave için Nvidia Web Driver güncellemesi yayınlanmadı. Ancak aşağıdaki konudaki betik ile bir deneme yapabilirsin. Betik Nvidia web Driver içinde düzenleme yapıp macOS sürümünü Driver içine işliyor. Belki işe yarayabilir.
    Nvidia Web Driver Güncelleme Betiği | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

8. Düşünüyorum. Ancak video rehber sorun çözmek için değildir. Sorunların için sistem bilgilerinle beraber konu açmalısın.

9. İmajı çok çabuk yayınladığınız gibi inşallah videoyu da en kısa zamanda çekip yayınlarsınız. Bekliyoruz

Yükleniyor...
Yükleniyor...