1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhaba kurulum yapdım ama açılışta ekran siyah beyaz çizgili olarak geliyor arama yapdım bir şey bulamadım ne yapabilriim?

2. Hfs de kurdum. USB ile kurulum yapabiliyorum ama boot olmuyor şaka gibi.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. İmajı tekrar yazdırarak sorunu çözdüm. Her şeyi başarı ile yükledim fakat tek sorun harici usb klavye ve usb mouse'u kullanamıyorum. Tüm portlar usb belleği sorunsuz bir biçimde çalıştırıyor.

4. Kurulumu nasıl yaptınız ? Birde benim laptop'un özellikleri aşağıdaki gibi. Mojave yüklenir mi ?

Acer Aspire 5750G
    Intel Core i5-2450M 2.50GHz
    NVIDIA GeForce GT 630M 1GB VRAM
    Intel HD Grapichs 3000
    8GB DDR3 Memory
    BIOS: InsydeH2O Version V 1.17

5. Merhaba,

Hocam imajı oluşturdum fakat usb den boot ederken mojave boot bölümü gelmiyor clover bootda sadece boot recovery kısmı geliyor sorun ne olabilir?

6. Teşekkürler montezuma. İndirdim ve kurulumu hiç bir hata vermeden yaptım. Clover yüklemesinden sonra kullandığım kextleri efiye attım ve daha önceki sistemde kullandığım config dosyasını efideki ile değiştirdim sorunsuz çalışıyor.
    Unutmadan dark modu bana güzel gelmedi. Sadece dock ve meni bar'ı siyah yapmak isteyen arkadaşlar defaults write -g NSRequiresAquaSystemAppearance -bool Yes komutunu girerlerse dark modda sadece bu iki yer dark temalı oluyor.Bilgilerinize

#36 plar3s3, 26 Eylül 2018
    Son düzenleme: 26 Eylül 2018
    biorap, montezuma, Ediko ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Hangi kurulum rehberini kullandınız ?

8. Dostum bendeki masaüstü ve donanımlarım hackintosh sisteme uygun olduğu için kurulumda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Clover ile OS X Kurulumu | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu buradaki kaynaktan bios ayarlarını yap. Kuruluma geçememenin başlıca nedenlerinden biri bios.Tecrübemden biliyorum

9. Teşekkür ederim

10. Arkadaşlar merhabalar,

Montezuma ellerin dert görmesin. Senin sayende Mojave kullanabiliyorum. Çok teşekkürler...

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...