1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Kod:
    https://drive.google.com/open?id=1NreK5Hx3j24AyMp-nyNti_g8MTP7-hx7

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    dgnayda bunu beğendi.
  2. @montezuma çok teşekkürler

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Merhaba Hocam,
    Gösterilen tüm ayarları yaptım. Sistemim legacy bios. Verdiğiniz linkteki programlarla usb yüklemesini de yaptım. USB den boot ederken ilk önce 1. resimdeki ekran çıkıyor.Sonra continue tıkladıktan sonra da 2. resimdeki ekran geliyor ama yükleyebileceğim diskler çıkmıyor böyle kalıyor. Hem majove hem de high sierrada aynı yerde kalıyorum. Nerede yanlış yapıyorum ya da sistemim mi müsait değil?Sistem bilgilerimi de son 2 resimde gösteriyorum.
    Saygılar.
    kurulum hata - Google Drive

4. Merhabalar ;
    2 sorum olacak sizlere.

1- Bu imaj ile HFS dosya sistemi ile kurulum yapacağız. İstediğimiz takdirde APFS ye dönebiliyor muyuz ?
    2- Güncelleme geldiğinde , örneğin 10.14.5... Store dan sorunsuz güncelleyebilecek miyiz ?

Teşekkür ederim emek veren arkadaşara.

5. Cihazının Intel 1.Nesil grafiği hiç bir macOS sürümü ile uyumlu değil. Ayrıca cihazın kendisi de Mojave ile uyumsuz.

HFS kurulumdan sonra sistemi recovery imod ile boot edip disk izlencelerinden diskini APFS olarak kayıp yaşamadan APFS çevirebilirsin.
    Eğer cihazın uyumlu ise Apple Store üzerinden güncellemeleri alıp bunları sorunsuz sistemine uygulayabilirsin.

6. 10.14.5 imaji icin bir hazirliginiz var mi? 970 evo plus bu guncellemeyle ikincil disk olarak kullanilabiliyormus. Maalesef 10.14.4 imaji ile kurulumda hata veriyor bu sebeple 10.14.5 imajina ihtiyacim var.

7. t hankssssssssssssss

روابا التحميل لاتعمل

the link dont work

8. selamlar google drive den üç gecedir aralıksız en az yedi defa indirdim her seferin de 6.137 gb olduktan sonra arıza verdi. arızası da idm e adresi bulamıyor mega zaten kafasına göre indirim indirdiğini geri alıyor bu paylaşım benim için değerli çok işime yarayacak bunu paylaşımı mümkünse partlara bölerek paylaşabilirmisiniz? ayrıca mojave 10.14.5 güncellemesini de dahil eder iseniz mükemmel olacak tşk

9. merhaba D diskine mac kurabilir miyim ? ilk defa kurulum yapacağım d diskimi kullanıyorum sıfırlamam gerekir mi ?

10. R9 270x Nasıl Tanıtırım.

Yükleniyor...
Yükleniyor...