1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Muhteşem Ve Yine Montezuma Hoca Farkı Emeğinize Yüreğinize Sağlık...

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. hocam ben boot yapamıyorum, yardımcı olabilir misiniz acaba

3. Yeni Konu Aç ile Tam Olarak Cihazın bilgilerini ve sorunu yazarsan ben veya başka tüm arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaktır

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    aydogan bunu beğendi.
  4. teşekkür ederim.

5. Hi! Does nvidia 210 work on mojave?
    Cpu i3, 6 Memory, HD 500

Hi! Does nvidia 210 work on mojave?
    Cpu i3, 6 Memory, HD 500

6. You have to open new discussion about your issue. It must have your system details. Under Mojave topic.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Nvidia driverlarinin henuz yayinlanmamasi cok kotu oldu, tesekkurler imaj icin bekliyoruz bakalim.

8. şu an kurulumu yaptım ama bende aşırı derece kasma var nedeni ne olabilir acaba

9. Bios dahil hiçbir ince ayar yapmadan sadece TransMac ile usb yazdırıp başarıyla kurulum yaptım. Nvidia sürücüleri çıkmadığı için ekran kartını tanıtamadım sadece.
    Çok teşekkür ederim @montezuma

10. cylrl6HCHHa7wVpWkx6tBL-fQcmtFDiS.png

bende böyle hata veriyor daha önceki sürümlerde böyle bir hata almamıştım bütün ayarları da yaptım bu tip hata ile karşılaşanlar varım

Yükleniyor...
Yükleniyor...