1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.4 AMD & Intel Kurulum İmajı

'Mojave' forumunda montezuma tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Harikasın üstat mükemmel bir kurulum yaptım başarılı kurulumlara konuyuda açtım.;)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  2. Hocam ellerinize sağlık. Ben her iki imaji da indirdim hem dizüstü hem masaüstü bilgisayarlara videolu rehber hazırlamak için ama yazdırma işlemi başarılı oluyor nedense BIOS'ta UEFI aygıtlarda göremiyorum hiçbir şekilde de BOOT edemiyorum. @montezuma

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. BIOS ayarlarını sıfırlayıp tekrar dener misin?

4. Merhaba hocam güncel kurulumu yaptım betiği kurdum ekran kartını tanıttım fakat şöyle bir şey var her şey eskisi gibi ekran kartı tanınmamış gibi donmalar ve grafik kırılmaları mevcut. Ne yapmalıyım ?

5. Demek ki Web Driver çalışmıyor. Sabredip sürücü güncellemesi bekleyeceksin.

6. .app uzantılı mı

7. İmaj'da kesinlikle kusur bulamadım. @montezuma emeğine ve ellerine sağlık üstad :)

8. @montezuma Mojave'yi sorunsuz bir şekilde windowsun yanına kurdum. Herşeyi otomatik olarak tanıdı. High Sierra'nın bütün sürümlerinde ekran kartından dolayı sorun yaşamış ve her defasında Sierra'ya geri dönmüştüm. Ellerine sağlık, çok teşekkür ediyorum. Ancak safari de sekmeleri açınca sekmelerde girilen site adlarını yazan ince bar siyah renkte. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
    Sistem özellikleri: İ5 işlemci 4.nesil. Nvidia Geforca 550ti .

9. nvidiawebdriver kurulumu yaptın mı?

10. Hayır yapmadım. Ekran kartımı tanıdı sorun yok o konuda.
    edPZyJB1MTqXybbpX9Kk1KnA6OUa5eYC.png

Yükleniyor...
Yükleniyor...