1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave 10.14.5 Güncellemesi Yayınlandı

'Mojave' forumunda futureorkun tarafından 14 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Ediko ve montezuma bunu beğendi.
  2. High sierra' ya da 2019.003 güvenlik ve safari güncellemesi geldi.

ProductVersion: 10.13.6
    BuildVersion: 17G7024

3. Yükseltme yapabilmek için diskin AFPS formatlı olması zorunluluğu Mojave'den beridir mi var? APFS formatın diske bir zararı var mıdır?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. high sierra lardan sonra evdeki mojave'yide otomatik güncelledim sorunsuz güncellendi.

Pasteboard - Uploaded Image

Evet mojave'den beri var high sierra da destekliyor. Apfs'nin diske bir zararı yok.

5. macOS Mojave 10.14.5 güncellemesi, Mac’inizin kararlılığını ve güvenilirliğini artırır; tüm kullanıcılar için önerilir.
    Bu güncelleme:
    • Mac’inizdeki videoları, fotoğrafları, müzikleri ve daha fazlasını doğrudan AirPlay 2 özellikli akıllı TV’nizde paylaşmanızı sağlayan AirPlay 2 desteğini ekler
    • 2018’de tanıtılan MacBook Pro modellerindeki ses gecikmesini iyileştirir
    • Bazı çok büyük OmniOutliner ve OmniPlan belgelerinin düzgün biçimde işlenmesini önleyen bir sorunu düzeltir.

Bu güncelleme hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: What's new in the updates for macOS Mojave - Apple Support
    Bu güncellemenin güvenlik içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: Apple security updates - Apple Support

Sonuç olarak;
    Appstore yöntemiyle güncelleme sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

fc76264f4076ec1a2cfe93bb458aeca6.png
    fc76264f4076ec1a2cfe93bb458aeca6.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Mavisakal_tr, montezuma ve S10soz_21 bunu beğendi.
  6. Appstore üzerinden sorunsuz olarak güncelleme yaptım. Diskim apfs formatlı ve 10.14.4 kuruluydu.

7. Güncelleme sorunsuz yapıldı Intel Skylake:

Screenshot 2019-05-19 at 09.08.46.png
    AMD Ryzen;
    Screen Shot 2019-05-19 at 10.14.00.png

Ediko bunu beğendi.
  8. Daha önceki güncellemeleri sorunsuz halletmiştim.
    Bir önceki güncellemeyi (10.14.4 ) de bunu da bir türlü yükleyemedim.
    Sonuna kadar geliyor yüklemeyi yapıp yeniden başlıyor. Tam açıldı derken yeniden başlıyor.

9. -verbose ile başlatıp neyin hataya yol açtığını tespit etmeye çalış.

10. Dediğiniz gibi verbose modda başlattım foto çekmeye çalıştım ancak çok hızlı kayboluyor.
    umarım videodan anlarsınız hatayı.

Yükleniyor...
Yükleniyor...