1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

MacOS Mojave Güncelleme Sonrası Sistem Yavaşladı

'Mojave' forumunda ozmen_celik tarafından 3 Mart 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Bu betik güncellemesini sorunsuz yaptım ve hiç bir sıkıntı sorun vermedi bu açıklamalarda yazanlardan ve diğer arkadaşların karşılaştığı hatalardan sanırım disk biçimim APFS olduğundan.

Ama benim sistem çok yavaşladı. Yani hani 2 gb ram çift işlemcili bilgisayardan win 10 kullanıp üstünde birde Visual studio 207 de debug almak gibi ağır çalışıyor. Acaba neden olabilir ? Çünkü bu betik yükseltmesinden sonra oldu.

sistemim Dell Latitude 3440 ( i5 işlemci 8 gb ram hd 4400 ekran kartı ve apfs biçimli 500 gb sata hda )

Neden bu kadar kasıyor olabilirki fikri olan ?

@montezuma Rica etsem çözmem de yardimci olurmusun yol gostererek?
    Simdidrn tesekkur ederim ve eline sağlık

Yardımcı olacak yomu acaba ? güncelemeden beri bilgisayar çok yavaşlar bir tıklamaya 5 dakika bekletiyor.

@montezuma @S10soz_21 rica etsem bir cevap verirmisiniz bol asiri yavaslama konusunda kullanamiyorum resmen

2. Rehberde anlatılan, betik krulumu sonrası gerekli terminal komutlarını giriyor musun? Ek olarak yine -s komutu ile başlatıp sistem dosyalarını yeniden yapılandır.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...