1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Mojave Kurulum Sonrası UEFI Boot Sorunu

'Mojave' forumunda BR1907 tarafından 6 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Resimdeki gibi her şey garip bootloader i bile nasıl yükleyeceğim anlamadım. Sistemde UEFI Win 10 yüklü aynı diskte.
    Ekran Resmi 2019-02-07 01.23.46.jpg

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #1 BR1907, 6 Şubat 2019
    Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Şubat 2019
  2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    BR1907 bunu beğendi.
  3. Peki Clover bootloader kurulumuna beni oku da ki hangi ayara göre yapmam lazım ben UEFI kurulum için olanı yaptım.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Sana tavsiye edilen rehberi okuyor musun? CLover bootloder kurulumu yapmıyorsun. #2 mesajda rehberi dikkatli takip et.

BR1907 bunu beğendi.
  5. Peki ben bootloader kurmuştum onu kaldıracak mıyım kaldıracksam nasıl kaldırmalıyım?

6. Merhaba benimde böyle hata alıyorum sizce neden dir ?

Rhq1Exms_z6-8VJkqr1wsm3a7ir2wzAc.jpeg

7. Diskinde hata var gibi görünüyor. Format atıp temiz kurulum yapmanı öneririm.

Yükleniyor...
Yükleniyor...