1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOS Sierra 10.12.6 Güncellemesi Yayınlandı

'Sierra' forumunda montezuma tarafından 20 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. software_update-100058085-large.png
    Apple geçtiğmiz saatlerde macOS Sierra için 10.12.6 güncellemesini duyurdu. Peki bu güncelleme neleri içeriyor?
    • İlk olarak en önemlisi artık Kaby Lake için yerleşik destek geldi.
    • Kernel Darwin 16.7.0 sürümüne güncellendi.
    • Intel. NVIDIA ve AMD sürücüleri güncellendi.
      • 10.12.6 için henüz NVIDIA Web Driver güncellenmedi. Dolayısıyla Nvidia Web Driver kullananlar güncelleme için beklemeliler.
      • Kaby Lake Intel HD 6xx Grafik için yerleşik destek geldi.
    Güncelleme sonrası eğer VoodooHDA ses sürücüsü yada yamalı AppleHDA kext kullanıyorsanız, güncelleme sonrası bunların sıfırlanma ihitimali var. Bu bağlamda güncelleme sonrası bunların tekrar kurulması gerekebilir.
    Güncelleme yapmadan önce her zaman olduğu gibi sisteminizin boot edilebilir bir yedeğini almanızı şiddetle öneririm. Bu sayede güncelleme sonrası sorun yaşarsanız yedeğinizden sisteminizi boot edebilirsiniz.
    Güncellemeyi Apple Store üzerinden yapabileciğiniz gibi, ayrıca aşağıdaki bağlantıdan combo update ile de yapabilirsiniz.
    Download the macOS 10.12.6 Combo Update
    Screen Shot 2017-07-20 at 00.25.26.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #1 montezuma, 20 Temmuz 2017
    Son düzenleme: 20 Temmuz 2017
    mertc15, apollo0002, xxxcom ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Şuan indiriyorum :)

want to bunu beğendi.
  3. 10.12.5'e göre sistem biraz yavaşladı gibime geldi.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Hocam NVIDIA Web Driver için net bir tarih verildi mi? Beklemeden güncelleştirmeye değecek yenilikler var mı?

#4 ResidentBomb, 20 Temmuz 2017
    Son düzenleme: 20 Temmuz 2017
  5. Rehberler içinde varsa kusura bakmayın farkedemedim ama bir de bootable yedek alma rehberi olsa tadından yenmez gibi geliyor =)

6. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ozukoc bunu beğendi.
  7. şuan ki SMBIOS : iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2015)
    SMBIOS u değiştirmemiz gerekiyor mu?

8. Neden değiştirmen gerektiğini düşünüyorsun?

9. Ram hızım 3200mhz olmasına rağmen 2.3k da görünüyor. Ayrıca eski bir iMac olduğu için kaby lake olmayabileceğini düşündüm veri yolları açısından. Şimdilik sistemi kandırıyoruz fakat bu patchde yeni cpuid girmeye gerek olmayabilir mesela. Aklımda bu tip sorular olduğu için sordum açıkcası

10. 10.12.6 kurulum imajı oluşturucak mısınız ?

fatih bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...