1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

MacOS Sierra Güvenlik Güncellemesi Hatası

'Sierra' forumunda Ceph_Cell tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    İntel Core i5-6200U işlemci (Skylake tabanlı) İntel HD Graphics 520 ekran kartı İkincil olarak Nvidia Gt 940m ekran kartı 16 gb(8x2) 1600mhz ddr3 ram Realtek alc269 ses kartı RealTek RTL8723BE Wireless card
    İyi akşamlar. Bugün Sierra'nın meltdown ve spectre için yayınlanmış olan güvenlik güncellemesini kurmak istedim. Bundan önce forumda sıkıntı yaşayan var mı diye inceledim. Tabii ki var :) Birçoğu kişi bunu lilu kext ile çözmüş. Ben de güncellemeden önce kext'i güncelledim ama şu anda altta vereceğim fotoğraftaki sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi forumlar :)
    Fotoğraf:
    pxcj7s-9xWZtZ5drNcopTKsvzg6m66Oa.jpeg

2. Sistemi -x komutu ile açmayı denedin mi?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Denedim ancak sonuç aynı

4. EFI / CLOVER / Kexts / Others içine sistemin boot etmesi için gerekli kextler koydun mu? FakeSMC.kext gibi. Ayrıca mümkünse FakeSMC.kext dışındaki kextleri yedeklerini alıp kaldır ve tekrar dene.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...