1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

macOs Yükleyici Açılamadı" hatası

'Mojave' forumunda muhammedMeftun tarafından 16 Mayıs 2019 23:44 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhaba, 14.4 sürümünü kurmaya çalışıyorum ama "macOs Yükleyici Açılamadı" hatası alıyorum. Hata detayında c/System/Instalation/Packages/OSInstall.mpkg yolu eksik vrya bozuk görünüyor. " açıklaması var.

Elimde mobil uygulama işi için acil halletmem lazım lütfen yardımcı olurmusunuz.

Sistem bilgisi: lenovo z5070 i7 4510u hd4400(yada 4600 tam hatırlamıyorum) 16gb ddr3 ram 4gb 840m gpu

Dostum bende de aynı model var bioste legacy support özelliğini aktif yaptığımda düzeldi dene istersen

2. İmaj hatalı yazılmış yada hatalı inmiş olabilir. İmajı tekrar yazdırarak dene. Olmaz ise imajı tekrar indirip dene.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. tekrar indirip deniyorum. 3.defa yazdırdım hata geçmedi.

4. Bizim imajı mı kullanıyorsun yoksa kendi hazırladığın bir imaj mı? Farklı bir USB flash ve kurulumda USB 2.0 portunu kullan. Ayrıca Clover Boot Menüden F11 ile NVRAM reset yapıp deneme yap.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...