ÇÖZÜLDÜ Masaüstüne dosya atamıyorum

Kurmay

APPRENTICE
30 Ocak 2017
59
9
0
43
İstanbul
Masaüstüne Photoshop vs. programlardan dosya kaydedemiyorum veya fotoğraflar bölümünden icloud fotolarımı masaüstüne atamıyorum. fakat masaüstünde bi klasöre atabiliyorum. direk masaüstüne atmanın çözümü nedir?
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,774
7,556
4,401
Atmaya çalıştığında herhangi bir uyarı mesajı alıyor musun? Masaüstü yazma ve okumaya kapalı olabilir. Bilgisayar / Kullanıcı / Desktop klasörü sağ tıkla /Get info penceresinde / Sharing & Permissions ayarlarında okuma ve yazmaya izin verip dene.
 
BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

Kurmay

APPRENTICE
30 Ocak 2017
59
9
0
43
İstanbul
şöyle söyleyeyim. şimdi A fotosunu ben masaüstüne sürükleyip bırakıyorum ama masaüstüne gözükmüyor. fakat A fotosunu masasütündeki bir klasöre sürükleyip bıraktığımda klasörün içine atıyor ve gözüküyor. şimdi tuhaf olanı anlatıyorum. klasörün içindeki A fotosunu masaüstüne sürükleyip bıraktığımda karşıma ufak pencere açılıyor ve diyor ki "her ikisinide tut" - "durdur" - "değiştir". bu pencere açıldığında A fotosu masaüstünde gözüküyor. daha penceredeki soruya cevap vermeden gözüküyor. yani masaüstüne atıyor ama gözükmüyor. Ve ayrıca Adobe Photoshop programından dosyamı masaüstüne kaydetmek istediğimde kaydediyor ama masaüstünde gözükmüyor. Bu Sorun nedir? Nasıl Çözeriz?

Montezuma kardeşim Bilmiyorum ama sorun çözülmüş. şimdi herşeyi yapıyor. kaç gündür yapmıyordu. İnşaallah ileride yine yapmaz bunu.
 

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler