1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ Mojave Kurulumda Yasak İşareti

'Mojave' forumunda OguzhanDonmez tarafından 14 Mart 2019 18:56 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Config.plist ile başlattığımda bu hatayı alıyorum
    Ekran Resmi 2019-03-15 00.50.21.jpg

config_HD4000_1366x768.plist seçtiğimde bu hatayı alıyorum Screenshot by Lightshot
    Ekran Resmi 2019-03-15 00.50.31.jpg
    Dosyaları buraya dosya olarak upload edemedim o yüzden mediafire ye yükledim
    https://www.mediafire.com/folder/90am5arauxmw1g7,cxxv4a258421x9p/shared
    My Files

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #11 OguzhanDonmez, 15 Mart 2019 00:25
    Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Mart 2019 02:50
  2. Bununla bir test edin bakalım.

Ekli dosyalar:

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Denedim ama hala aynı hatayı alıyorum 1.resimdeki gibi, High Sierra deneyeyim mi ?

#13 OguzhanDonmez, 15 Mart 2019 21:30
    Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Mart 2019 21:53
  4. Deneyin tabi ki, zorla olacak diye bir kaide yok adı üzerinde Hackintosh :)

5. Drop table kısmına MATS eklesem olur mu acaba bu arada high sierra da nvidia ekran kartı tanıtabiliyormuyuz

6. İmaj içindeki HD4000 için uyumlu Config ile deneme yapmadıysan bunu dene.

7. HD4000 için uyumlu config ile yaptım ama hata veriyor

8. O zaman sierra yada high sierra kurulumu dene.

9. Mojave kurulumundan vazgeçip Sierra kurdum her şeyi hallettim fakat usb siz başlatamıyorum sistemi uğraşmama rağmen konuyu kapatabilirmisiniz ben kapatamadım

Yükleniyor...
Yükleniyor...