1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Mojave'ye geçmek gerekli mi?

'Mojave' forumunda ResidentBomb tarafından 10 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Yaklaşık 1 yıldır yapabildiğim tüm işlerimi macOS ile yapıyorum ve bilgisayarımda şu an son Ocak 2019 günellemesini kurduğum macOS High Sierra kurulu. Desteklenmeyen bir ağ kartı kullanıyorum ve sürücüsü Mojave için güncellenmedi ve güncelleme beklemiyorum. Kullanan kişiler de kartı değiştirdiği için onlardan yardım alamıyorum. Güncellemek aslında aklımda yok çünkü sıfırdan kurulum yapmak istiyorum ve her şey hazır olduğu için pek düzeni bozmak da istemiyorum. Güncelleme yaparsam bana ne faydaları olur? Ayrıca pek takip etmedim ama NVIDIA Web sürücüleri de henüz güncellenmedi diye biliyorum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz. High Sierra ne kadar süre daha beni pişman etmez?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. HS güncelleme almaya devam ediyor kullanılabilir daha, Mojave Elzem değil dilersen bir time macine yedeği alarak güncellemeyi deneyebilirsin.
    Bir miktar daha seri olablir mojave ancak göreceli bir durum eski cihazlarda Mavericks daha performanslı olabiliyor mesela.
    Bende grafik sorunu yaşadığım için HS ye geri döndüm en ideali sisteme uygun olanda kalmak.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ResidentBomb bunu beğendi.
  3. Sistemim güncel H110 yongasında 7. nesil bir sistem hocam. Performansta kuşkum yok ama o kadar yenilik var mı diye bir an düşündüm. En azından bu yaza kadar böyle kullanacağım sanırım. NVIDIA sürücüleri güncellerse bir kullanıp deneriz.

4. Zaten Nvidia Driver güncellenmediği için High Sierra'da kalmalısın. Performans açısından içinse açıkcası High Sierra tercih ederim ben.

ResidentBomb bunu beğendi.
Yükleniyor...