Multibeast ile yanlış kurulan donanımı kaldırmak

helersu

APPRENTICE
22 Eyl 2017
6
2
21
41
Selamlar,

Yeni topladığım pc için sierra 10.12.6 kurulumunu sorunsuz yaptım. Daha sonra ilk olarak ekran kartının kurulumu ile bayaa bir uğraştım ama şu anda ekran kartını çalıştırabildim ( Clover'ın son versiyonu rc scriptleri ile oldu)

daha sonra anakart üzerinde ses kartı chip set vb. şeyleri kurabilmek adına multibeast'i çalıştırdım. İlgili donanımları seçerek kurulumu yaptım makinayi restart ettim. Ve daha sonrasında makina siyah ekranda açılmayarak kaldı. Şimdi bu durumda en yüklediğim ve sistemin açılmamasına sağlayan işlemi ne şekilde geri alabilirim. Aldım yada alamadım yeni kurulum yapıp yapıp sistemi en son ekran kartı kurduğun pozisyona tekrar geri getirebilirim. Ama sorun şu doğru driverları yüklediğimden nasıl emin olabilirim?
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
28,803
7,220
4,401
Bunun için Windows üzerinden Paragon HFS+ kurup bununla macOS kurulu bölüntüye erişebilir ve ardından kurduğun kentleri Library / Extensions ya da System / Library / Extensions içinden silebilirsin.
 
BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler