Nvidia gtx 760 performans sorunu

ramzen

APPRENTICE
23 Ocak 2019
8
0
1
26
Merhabalar. Sistem bilgilerim şu şekilde i7 4790k 4 ghz gtx 760 2 gb. Kurulu mac sürümü 10.14.2 Mojave.
Sorun şu pc problemsiz çalışıyor fakat geekbench testinde grafik kartım"Depth of Field" bölümünde 0 puan alıyorAyrıca bu mac hakkında kısmında grafik kartını 2000 mb olarak görüyor. dipnot olarak config.plist de nvidiaweb komutu var. ne yapmam gerek ?

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,641
4,456
4,401
Sorun Apple ile kaynaklı. Bu kart ve muadilleri ile ilgili Geekbench uygulamasında yaşanan bir durum ve gördüğüm kadarı ile bunun çözümü için Apple herhangi bir düzeltme yayınlamamış yada yayınlamayı düşünmüyor. Eğer grafik kartın sorunsuz çalışıyorsa çok üzerinde duracağın bir konu olduğunu düşünmüyorum.

ramzen

APPRENTICE
23 Ocak 2019
8
0
1
26
Eger buna problem denirse spotify arka planda çalarken ya da youtube vs anlık olarak ses kesiliyor ve geri devam ediyor. Aslında saliselik bir olay bu. İlk başta internet ile ilgili bir problem sandimama değil. Grafik kartını da yük durumunda deneme şansım olmadı. Ve su an yabancı kaynaklardan problemi duzelteyim derken sistemi çökerttim baştan kurulum yapıyorum.

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler