1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Nvidia Web Driver Kurulumu ve Sorunları Çözme

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda Sin0w tarafından 9 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Kurduğun sürümün, macOS versiyonu ile uyumlu olduğundan emin ol. İlk mesajdaki düzenlemeleri doğru yaptığından emin ol. Monitör bağlantısı VGA yada dönüştürücü çalışmaz.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Merhabalar ben burayı okudum ama çok karmaşık geldi bana direver indirdim not support dedi denilen sayfaya girdim apple id ile oturum açtım "Auxillary Tools" arıyorum bulamıyorum ne yapmam gerek ekran kartım Ge Forge GTX 760

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Montezuna merhabalar.

NVIDIA Web Drivers Mojave Workaround | The Traveler Techie

Sanırım nvidiaweb mojave için güncellenmemiş. Bu linkteki dizgiyi uygulayınca çok kolay bir şekilde çalıştı. Daha önce çok sorun oldu diye ekran kartımı sökmüştüm. i7 işlemciyle kullanıyordum. Sizin derleme çok kolay yüklendi. Zotac NVIDIA GeForce GTX 960 4095 MB kartımı takınca çalışmadı ve bu linkteki listeyi uyguladım oldu. Hem de karışık bir şey yok. Belki başka çözümlerden bahsetmiş olabilirsiniz, görmediysem kusura bakmayın. Belki bu link bir işe yarar.

teşekkürler...

5. macOs Mojave yi kurdum Nvidia web Driver kuracaktım ama Mac OS X Version is not compatible hatası aldım web Driver sürümü ile Mac OS sürümü farklı olduğundan alıyomuşum bu hatayı çözümü için gösterdiği linklerde bu sürüm yazmıyor 10.14.2 (18C54) ben bu sürüm web driveri nerden bulup yükleyebilirim.

6. Nvidia web driver mojave için daha çıkmadı.

7. Merhaba gtx 960 2gb nvidia web destekliyor acaba gtx 960 4 gb'da desteklermi

8. Kullandığım laptop da GTX 970 6 Gb. Ekran kartı mevcut. Buna uyumlu web driver Mojave için çıkmadı sanıyorum. Peki High Sierra da mevcut mu. Sisteme High Sierra yüklesem ekran kartımı sorunsuz kullanabilir miyim?

9. Dahili ekran kartını biostan kapatamazsan tanıtamazsın. Yada kapalı olarak gelmezse.

10. Yani dahili ekran kartını biostan kapatırsam high sierra da gtx 970 i sorunsuz kullanabilirim değil mi?

Render işleri ile uğraşıyorum. Direk Mojave kursam ve 970 i iptal edip dahili ekran kartını kullansam performans olarak sıkıntı yaşarmıyım ya da ne kadar performans kaybım olur?

Yükleniyor...
Yükleniyor...