1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Nvidia Web Driver Kurulumu ve Sorunları Çözme

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda Sin0w tarafından 9 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Büyük ihtimalle evet.
    Dahili ekran kartı bir çok işini görür. Fakat yapacağın render işlerinde sorun yaratacak. Tabi yapacağın işleme göre değişir.

Evet destekliyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. hocam merhabalar benim siste windowsun 10 yanına kurduğum Mac OS Mojave 10.14.2 (18C54)
    ben şimdi bu yukarıda vermiş olduğunuz dosyaları indirip kendi ekran kartımı tanıtamaz mıyım.
    tanıtırsam hangi sürümü indirmem gerek. tanıtamaz isem dahili hd grafik familiy kartımı nasıl tanıtabilirim.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #42 ebubekir, 3 Nisan 2019
    Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Nisan 2019
  3. Tanıtamazsın Cihazın Optimus.
    https://osxinfo.net/konu/hackintosh-donanim-kurulum-terimleri.217/

4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Anlatamadım sanırım. Bunun bizle bir alakası yok. Verdiğim linki aç Optimus nedir öğren. Nvidia kartın çalışmaz, HD4400 tanıtabilirsin sadece.

6. bende gönderdiğin linki tıklayıp öğrenmeye çalışıyordum.
    ama kafam şişti resmen,

7. Yapacak bir şey yok o zaman. Hackintosh sana uygun değil.

8. GTX1050Ti için hangi yolu izlemem gerek? High Sierra kurdum.
    @montezuma

9. Laptop ise tanıtamazsın. Masaüstü ise konuda anlatıldığı gibi yüklü high sierra sürümüne uygun nvidia web driver kurup, ve gerekli komutları gireceksin.

10. Nvidia Web Sürücüsünü kurdum config içinde Nvidia inject, Use web drive ve nvdrive 1 seçili oldu gibi grafik hataları yok daha stabil görüntü.

Yükleniyor...
Yükleniyor...